2020-02-22   16:17:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
19 200m Rintauinti Naiset
13 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 144 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 50m 3:01.77
2007 07A176
2 251 Hanna Törmä Porin Uimaseura 50m 3:09.54
2007 07A117
3 88 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry 50m 3:14.48
2007 07A072
4 566 Aino Ruottinen Uinti Tampere 50m 3:14.57
2007 07A145
5 761 Ines Elisabeth  Raidma Kalevi Ujumiskool 2009 50m 3:21.60
6 85 Neri Lätti Joensuun Uimaseura ry 2007 07A030 50m 3:30.60
7 755 Mia Adriana  Viilup Kalevi Ujumiskool 2010 50m 3:43.95
8 254 Nelli Ranne Porin Uimaseura 2007 07A138 50m 3:45.80
9 757 Gloria  Sulg Kalevi Ujumiskool 2008 50m 3:51.31
10 756 Laura  Tõrra Kalevi Ujumiskool 2009 50m 3:59.28
11 243 Helka Känkänen Porin Uimaseura 2008 08A009 50m 4:03.15
12 758 Liisbet  Jaamaste Kalevi Ujumiskool 2011 50m 4:16.34
13 249 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 50m 4:58.55
14 265 Julia Belov Porin Uimaseura 2007 07A536 50m
15 90 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura ry 2007 07A077 50m
16 583 Netta Halttunen Uinti Tampere 2007 07A238 50m
17 96 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A210 50m
14-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 262 Viola Karismaa Porin Uimaseura 2005 05B056 50m 2:49.11
2 743 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää 2006 06A782 50m 2:54.98
3 285 Hilla Känkänen Rauman Uimaseura 2006 06A139 50m 3:03.34
4 152 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura 2005 05A165 50m 3:11.64
5 257 Ronja Rantanen Porin Uimaseura 2005 05A927 50m 3:16.94
6 288 Enni Huttunen Rauman Uimaseura 2005 05A919 50m 3:18.40
7 733 Vilja Saarinen Uinti Hyvinkää 2005 05A087 50m 3:19.42
8 744 Inka Poikolainen Uinti Hyvinkää 2005 05B053 50m 3:24.24
9 596 Anna Selin Uinti Tampere 2006 06A738 50m 3:24.70
10 154 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura 2005 05A437 50m 3:27.04
11 164 Iita Pitkänen Mikkelin Uimaseura 2006 06A934 50m 3:48.07
12 161 Viivi Ikonen Mikkelin Uimaseura 2006 06A907 50m
13 255 Amanda Ahmaoja Porin Uimaseura 2005 05A778 50m
16-17 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 112 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit 2004 04A155 50m 2:44.30
2 54 Emma Johansson Cetus Espoo 2003 03A017 50m 2:48.36
3 157 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura 2004 04A938 50m 2:57.53
4 511 Jessica Mäkinen Uinti Tampere 2004 04A198 50m 3:01.13
5 116 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit 2003 03A814 50m 3:04.77
6 239 Pinja Kallio Porin Uimaseura 2004 04A146 50m 3:36.65
18 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 237 Anniina Murto Porin Uimaseura 2001 01A677 50m 2:35.79
2 485 Ina Pollari Uinti Tampere 2002 02A035 50m 2:46.23
3 168 Emma Nieminen Swimming Jyväskylä 1996 96A009 50m 2:51.44
4 282 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura 2002 02A743 50m 2:51.62
5 438 Jenna Rajahalme Nokian Pyry 2002 02B249 50m 3:15.07
6 478 Hanna Hammar Uinti Tampere 1998 98A182 50m
7 690 Emma Gschwentner Uinti Tampere 1997 97B327 50m
2020-01-21 21:46:09 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner