2020-09-22   22:20:19
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma MADWAVE CHALLENGE 2020

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
MADWAVE CHALLEGE 2020
Place: Organizer: TaTU Tampere
Pool: 50m Competition Date: tammi 25, 2020 to tammi 25, 2020
16 100m Selkäuinti Miehet
14 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 547 Valtteri Pellinen Uinti Tampere 50m 1:15.05
2007 07A073
2 340 Sebastian Sojolin TaTu Tampere 50m 1:16.37
2006 06A292
3 591 Áron Zautasvili Uinti Tampere 50m 1:17.61
2006 06A560
4 290 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura 50m 1:19.09
2006 06A838
5 441 Iiro Räty Nokian Pyry 2006 06A452 50m 1:19.77
6 569 Matias Leiwo Uinti Tampere 2006 06A486 50m 1:21.31
7 436 Casper Kvist Nokian Pyry 2006 06A352 50m 1:22.57
8 27 Andreas Kinnunen Riihimäen Uimaseura 2006 06A876 50m 1:22.84
9 175 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A495 50m 1:24.91
10 594 Georg Aspholm Uinti Tampere 2008 08A121 50m 1:25.07
11 633 Petter Kaskela Uinti Tampere 2007 07A839 50m 1:26.36
12 563 Saku Pietilä Uinti Tampere 2006 06A344 50m 1:27.66
13 639 Eero Olli Uinti Tampere 2008 08A632 50m 1:29.63
14 659 Alexandro Sivenius Uinti Tampere 2007 07A991 50m 1:29.89
15 751 Rome Pukk Kalevi Ujumiskool 2010 50m 1:30.15
16 242 Juho Kallio Porin Uimaseura 2007 07A032 50m 1:30.82
17 207 Iiro Viskari Hämeenlinnan Uimaseura 2007 07A819 50m 1:30.97
18 451 Konsta Horppu Nokian Pyry 2008 08A413 50m 1:31.14
19 626 Jesse Uutela Uinti Tampere 2008 08A672 50m 1:32.08
20 664 Jesse Virta Uinti Tampere 2007 07B038 50m 1:32.09
21 753 Kenneth Keiv Kalevi Ujumiskool 2010 50m 1:33.30
22 644 Veeti Puustinen Uinti Tampere 2007 07A893 50m 1:33.88
23 603 Topi Äikäs Uinti Tampere 2007 07A599 50m 1:34.05
24 592 Thomas Jürgens Uinti Tampere 2007 07A233 50m 1:34.66
25 292 Daniel Przado Rauman Uimaseura 2008 08A638 50m 1:36.23
26 573 Mikael Uitto Uinti Tampere 2007 07A217 50m 1:37.31
27 529 Niklas Töyrylä Uinti Tampere 2006 06A090 50m 1:37.87
28 752 Robin  Nikolajev Kalevi Ujumiskool 2010 50m 1:37.88
29 533 Veeti Heittokangas Uinti Tampere 2006 06A104 50m 1:38.11
30 177 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry 2007 07A543 50m 1:38.65
31 178 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A342 50m 1:39.07
32 202 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura 2006 06A612 50m 1:41.00
33 595 Tobias Lydén Uinti Tampere 2008 08A132 50m 1:42.36
34 173 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry 2008 08A090 50m 1:43.48
35 640 Sakari Rossi Uinti Tampere 2008 08A651 50m 1:44.17
36 271 Eino Luhtanen Porin Uimaseura 2008 08A729 50m 1:45.47
37 763 Eino Bucktman TaTu Tampere 2009 09A157 50m
38 381 Joakim Tienhaara TaTu Tampere 2011 11A076 50m
39 766 Ivan Lukichev TaTu Tampere 2009 09A170 50m
40 456 Onni Matti Elmeri Savolainen Nokian Pyry 2008 08A506 50m
41 770 Sami Niemi TaTu Tampere 2008 08A840 50m
15-16 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 403 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb 2004 04A250 50m 1:02.34
2 128 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura 2004 04A223 50m 1:03.31
3 313 Pavel Pankratov TaTu Tampere 2004 04A029 50m 1:07.02
4 418 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb 2004 04A845 50m 1:07.34
5 124 Taavi Backman Lahden Uimaseura 2004 04A048 50m 1:07.77
6 415 Eero Mäenpää Åbo Simklubb 2005 05A377 50m 1:09.94
7 517 Oskar Tuominen Uinti Tampere 2004 04A373 50m 1:10.07
8 241 Juho Törmä Porin Uimaseura 2005 05A183 50m 1:10.99
9 567 Max Nikkari Uinti Tampere 2004 04A992 50m 1:12.11
10 143 Topias Tynjä Lahden Uimaseura 2005 05A627 50m 1:12.71
11 155 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura 2004 04A930 50m 1:13.33
12 14 Alexander Nyman Riihimäen Uimaseura 2004 04A275 50m 1:14.22
13 442 Tuomas Lehtonen Nokian Pyry 2005 05A783 50m 1:16.84
14 24 Niko Nokikuru Riihimäen Uimaseura 2005 05A305 50m 1:17.28
15 562 Henrik  Leinonen Uinti Tampere 2005 05A619 50m 1:20.14
16 444 Kasper Kytö Nokian Pyry 2005 05A837 50m 1:21.73
17-18 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 488 Tatu Hapuoja Uinti Tampere 2003 03A010 50m 1:03.00
2 397 Santeri Herpola Åbo Simklubb 2003 03A188 50m 1:03.53
3 113 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit 2003 03A605 50m 1:03.55
4 510 Eemeli  Leinonen Uinti Tampere 2002 02A681 50m 1:04.14
5 130 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura 2003 03A507 50m 1:05.79
6 323 Miko Veeti Valtteri Vaikkola TaTu Tampere 2003 03A520 50m 1:17.98
7 330 Oskar Turunen TaTu Tampere 2003 03A822 50m
19 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 48 Roni Kallström Cetus Espoo 2001 01A092 50m 56.17
2 486 Joona Korhonen Uinti Tampere 2000 00A464 50m 1:01.32
3 304 Pirkka Perkola TaTu Tampere 2001 01A240 50m 1:02.24
4 111 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit 2001 01A663 50m 1:03.14
5 77 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura ry 2001 01A340 50m 1:03.21
6 59 Tuomas Jokinen Cetus Espoo 2001 01A556 50m 1:04.58
7 52 Joona Ruuskanen Cetus Espoo 2000 00A503 50m 1:05.71
2020-01-21 21:46:06 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: TaTU Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner