2020-02-22   12:08:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_S
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
68  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  25 m  25.52   
201  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  25.70   
70  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  25.79   
141  Grahovac Anna  1999  MKK  AM5899  25 m  26.64   
79  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  26.76   
365  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  26.81   
91  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  27.03   
379  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  27.28   
140  Lareva Davilda  2000  MKK  AE4400  25 m  27.36   
10  198  Melin Elin  2000  POSEIDON  AB4800  25 m  27.36   
11  87  Alman Sabina  2003  HS  AL0403  25 m  27.44   
12  217  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  27.56   
13  145  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  27.97   
14  75  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  28.17   
15  268  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  28.27   
16  76  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  28.30   
17  321  Sandblom Antonia  2003  VELLINGE-N  AG4603  25 m  28.35   
18  394  Eilertsson Ester  2003  MKK  ae0203  50 m  28.50   
19  203  Karlsson Moa  2002  POSEIDON  AC1202  25 m  28.52   
20  92  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  28.55   
21  377  Anderberg-Richard Tilde  1999  KIVIKS SK  AU5499  25 m  28.56   
22  81  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  25 m  28.63   
23  258  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  28.68   
24  96  Palm Elly  2001  HS  BP4401  25 m  28.79   
25  94  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  28.86   
26  82  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  29.10   
27  243  Petersen Alexandra  2003  S 71  AC1803  25 m  29.17   
28  156  Ostreus Lina  2002  MKK  AV4202  25 m  29.26   
29  103  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  29.80   
30  274  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  29.91   
31  148  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  29.92   
32  164  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  30.11   
33  223  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  30.33   
34  269  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  50 m  30.33   
35  337  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  30.70   
36  245  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  30.79   
37  219  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  50 m  30.81   
38  157  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  50 m  31.08   
39  172  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  50 m  31.46   
40  299  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  32.35   
41  236  Kvakic Edina  2003  SK RAN  CA0803  25 m  33.31   
15 - 16 år 
165  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  26.40   
298  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  27.53   
370  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  27.72   
374  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  27.78   
381  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  27.79   
166  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  27.87   
93  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  27.95   
246  Ragnarsson Emma  2004  S 71  AI4203  25 m  28.47   
325  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  28.57   
10  294  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  28.67   
11  380  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  28.74   
12  293  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  28.79   
13  287  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  29.19   
14  371  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  29.56   
15  150  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  29.90   
16  163  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  29.90   
17  262  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  29.91   
18  308  Pålsson Amanda  2005  SK TRITON  AV6805  25 m  29.95   
19  300  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  29.97   
20  273  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  30.05   
21  375  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  30.33   
22  250  Ungureanu Rebecka  2004  S 71  AX7404  25 m  30.37   
23  372  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  30.40   
24  244  Rohlin Lovisa  2004  S 71  AB9404  25 m  30.73   
25  295  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  30.80   
26  330  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  30.93   
27  281  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  30.97   
28  282  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  50 m  31.03   
29  182  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  31.10   
30  146  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  31.11   
31  347  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  31.31   
32  179  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  31.35   
33  306  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  31.47   
34  229  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  31.62   
35  102  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  31.76   
36  315  Siöland Nellie  2005  SK TRITON  BD0405  25 m  31.86   
37  350  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  32.24   
38  231  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  32.51   
39  233  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  32.59   
40  263  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  32.70   
41  349  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  32.70   
42  176  Holm Ebba  2005  MKK  AW8805  25 m  32.87   
43  178  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  33.39   
44  376  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  33.74   
45  340  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  35.62   
46  358  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  36.25   
47  238  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m  44.59   
48  389  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  ay7204  50 m     
49  392  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  ar3805  50 m     
50  393  Olsson Hanna  2004  SK SYDSIM  bo6804  50 m     
14 år och yngre 
251  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  29.23   
307  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  29.89   
280  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  30.07   
357  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  30.22   
385  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  30.29   
253  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  30.55   
261  Jönsson Sofie  2007  SJÖBO SS  AI9607  25 m  31.06   
353  Malmborg Olivia  2006  YSTADS SS  AE0806  25 m  31.25   
355  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  31.40   
10  309  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  25 m  31.56   
11  317  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  31.57   
12  266  Björkqvist Nellie  2007  SJÖBO SS  AX2207  25 m  31.62   
13  234  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  31.75   
14  196  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  32.15   
15  373  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  32.16   
16  180  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  32.58   
17  241  Johansson Lindkvist Amelia  2006  SK RAN  BS1806  25 m  32.68   
18  310  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  33.01   
19  360  Lundstedt Elsa  2007  YSTADS SS  AN1607  25 m  33.35   
20  237  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  33.63   
21  348  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  33.79   
22  190  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  34.14   
23  225  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  50 m  34.90   
24  346  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  34.97   
25  189  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  35.30   
26  351  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  35.59   
27  235  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  50 m  35.73   
28  390  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  ax2606  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner