2020-09-19   01:34:03
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
267  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  54.93   
69  Varga Stefan  2000  HS  AH3500  25 m  55.33   
74  Rydahl Johan  2001  HS  AF4901  25 m  55.78   
208  Wergeland Nils  2002  POSEIDON  AE4902  25 m  57.58   
322  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  57.98   
144  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  59.72   
80  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  1:00.18   
142  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  1:00.84   
152  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  1:01.69   
10  78  Auer Axel  2003  HS  AB8103  25 m  1:02.52   
11  323  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:02.52   
12  364  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:02.81   
13  378  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:03.07   
14  214  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:05.20   
15  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:05.67   
16  220  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:08.36   
17  77  Lundgren Malte  2002  HS  AC5302  50 m     
15 - 16 år 
100  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:01.76   
275  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:01.79   
114  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:02.25   
329  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:02.28   
117  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:02.64   
111  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:02.75   
368  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:04.64   
160  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:04.96   
221  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:06.69   
10  396  Svensson Malte  2005  HS  an2305  50 m  1:07.66   
11  331  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:08.17   
12  333  Lindqvist Bruno  2004  VELLINGE-N  AV5904  25 m  1:08.78   
13  222  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:09.75   
14  292  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:09.81   
15  382  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:10.45   
16  332  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  1:11.11   
17  224  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:11.91   
18  232  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:13.39   
19  384  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:13.54   
20  278  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:15.64   
21  302  Gyllenskiöld Lucas  2004  SK TRITON  AO9104  25 m  1:15.69   
22  226  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:16.07   
23  304  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  1:16.45   
24  227  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:19.53   
25  240  Cakmak Robin  2004  SK RAN  AY0504  25 m  1:20.47   
26  264  Jemeljanov Alex  2005  SJÖBO SS  AR4305  25 m  1:20.94   
27  230  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:27.05   
14 år och yngre 
122  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  1:08.58   
128  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  1:10.55   
132  Näsström Erik  2006  HS  AS3506  25 m  1:11.69   
120  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  1:12.71   
239  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:15.69   
228  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:16.48   
311  Mårtensson Rasmus  2006  SK TRITON  AF1306  25 m  1:17.58   
316  Madsen William  2006  SK TRITON  AI8506  25 m  1:17.77   
383  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  1:18.27   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner