2020-09-19   04:47:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

3_S
Gren 3, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
201  Bergman Hanna  2001  POSEIDON  AF9601  25 m  31.70   
76  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  32.03   
75  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  33.10   
254  Schubert Olga  2000  SJÖBO SS  AK2800  25 m  33.27   
96  Palm Elly  2001  HS  BP4401  50 m  34.12   
82  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  34.33   
147  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  34.47   
268  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  34.51   
148  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  35.51   
10  365  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  35.55   
11  164  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  35.87   
12  379  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  36.32   
13  299  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  36.67   
14  151  Morfelt Mollie  2003  MKK  AG8803  25 m  36.86   
15  92  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  38.03   
16  269  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  38.58   
17  288  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  38.62   
18  245  Ruzic Michaela  2003  S 71  AG8203  25 m  38.68   
19  223  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  39.62   
20  342  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  39.94   
21  236  Kvakic Edina  2003  SK RAN  CA0803  25 m  43.48   
22  219  Frykholm Isabella  2001  SK RAN  BD9201  25 m  44.93   
15 - 16 år 
158  Winblad Tea  2004  MKK  AH7404  25 m  33.01   
106  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  33.44   
293  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  34.96   
262  Strömqvist-Malmström Cassandra  2005  SJÖBO SS  BG7405  25 m  35.32   
370  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  35.49   
121  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  35.82   
380  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  35.96   
294  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  35.97   
273  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  36.32   
10  295  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  37.00   
11  328  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  37.00   
12  146  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  37.42   
13  354  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  37.55   
14  341  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  37.96   
15  300  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  38.00   
16  179  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  38.02   
17  371  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  38.32   
18  263  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  38.52   
19  277  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  39.06   
20  347  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  39.13   
21  250  Ungureanu Rebecka  2004  S 71  AX7404  50 m  39.55   
22  372  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  39.72   
23  163  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  39.81   
24  375  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  39.99   
25  330  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  40.66   
26  233  Malmgren Lina  2004  SK RAN  BJ4604  25 m  40.77   
27  229  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  41.36   
28  306  Nilsson Jenny  2005  SK TRITON  AV9805  25 m  41.82   
29  315  Siöland Nellie  2005  SK TRITON  BD0405  25 m  42.69   
30  350  Jönsson Marina  2004  YSTADS SS  BB0804  25 m  42.84   
31  231  Larsson Alva  2004  SK RAN  BJ8604  25 m  43.84   
32  376  Rosén Celie  2005  TRELLEBORG  BP0605  25 m  45.75   
33  340  Melgar Anna  2004  YSTADS SS  AD6204  25 m  46.24   
34  358  Viberg Mårtensson Ida  2005  YSTADS SS  AN1205  25 m  47.44   
35  238  Cakmak Havin  2005  SK RAN  BQ3405  25 m  48.34   
36  389  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  ay7204  50 m     
37  392  Isaksson Frida  2005  SK SYDSIM  ar3805  50 m     
14 år och yngre 
248  Alm Agnes  2006  S 71  AA0806  25 m  34.98   
356  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  35.42   
385  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  37.18   
251  Ruzic Veronika  2006  S 71  AH1606  25 m  38.13   
183  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  50 m  39.00   
305  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  39.29   
180  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  39.86   
253  Fast Lovisa  2006  S 71  AJ9206  25 m  40.38   
317  Jörgensen Anna  2007  SK TRITON  AK2207  25 m  40.79   
10  357  Strömberg Alice  2007  YSTADS SS  AB4207  25 m  41.12   
11  309  Stalbohm Liv  2007  SK TRITON  AC9807  25 m  42.47   
12  190  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  42.62   
13  360  Lundstedt Elsa  2007  YSTADS SS  AN1607  25 m  43.55   
14  355  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  43.78   
15  237  Engström Alexandra  2006  SK RAN  BI0406  25 m  44.53   
16  234  Mårtensson Vega  2006  SK RAN  AS4406  25 m  44.90   
17  373  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  45.16   
18  310  Clarén Amy  2007  SK TRITON  AD5207  25 m  45.62   
19  351  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  45.75   
20  225  Harde Lisa  2006  SK RAN  AH7406  25 m  47.58   
21  346  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  47.84   
22  241  Johansson Lindkvist Amelia  2006  SK RAN  BS1806  50 m  49.70   
23  235  Sonesson Wilma  2007  SK RAN  AH5407  25 m  50.23   
24  390  Mengjiqi Aurora  2006  SK SYDSIM  ax2606  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner