2020-09-19   03:00:25
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

2_S
Gren 2, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
16 år och äldre 
155  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  1:49.97   
135  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  1:50.07   
209  Falk David  2003  POSEIDON  AD3103  25 m  1:51.33   
137  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  1:52.02   
89  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  1:52.46   
90  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  1:53.21   
267  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  1:53.91   
202  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  1:54.06   
205  Jansson Anton  2002  POSEIDON  AC4702  25 m  1:54.96   
10  210  Salbrink Filip  2002  POSEIDON  AH6502  25 m  1:56.07   
11  159  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  1:56.87   
12  144  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  1:56.89   
13  285  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  1:57.12   
14  136  Persson Lenny  1977  MKK  AA2577  25 m  1:57.40   
15  215  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  1:57.56   
16  271  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  1:58.13   
17  364  Rydqvist Mattias  2000  TRELLEBORG  AB7500  25 m  1:58.14   
18  72  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  1:58.27   
19  284  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  25 m  1:59.51   
20  242  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:59.92   
21  247  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:00.54   
22  204  Hangård Ian  2002  POSEIDON  AB5302  25 m  2:00.78   
23  335  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  2:01.15   
24  323  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:01.52   
25  162  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:01.71   
26  324  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  2:01.86   
27  256  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  2:01.90   
28  220  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  2:03.28   
29  286  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  2:03.50   
30  100  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:03.82   
31  116  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:04.90   
32  378  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:05.77   
33  368  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:05.82   
34  388  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  ap5391  50 m  2:06.16   
35  95  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  2:07.21   
36  275  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:07.34   
37  117  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  2:07.60   
38  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  2:08.51   
39  99  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:09.90   
40  77  Lundgren Malte  2002  HS  AC5302  25 m  2:09.99   
41  387  Fröjd Jonathan  2004  MKK  AC8704  50 m  2:10.00   
42  272  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  2:11.51   
43  149  Lövberg Oskar  2003  MKK  AC9903  25 m  2:11.80   
44  214  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  2:12.70   
45  333  Lindqvist Bruno  2004  VELLINGE-N  AV5904  25 m  2:16.51   
46  186  Lentonsson Melvin  2004  MKK  AT1704  25 m  2:58.19   
15 år och yngre 
97  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  2:00.79   
98  Vaide Axel  2005  HS  AB2705  25 m  2:00.92   
331  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  2:03.82   
126  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  2:07.37   
160  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  50 m  2:07.39   
174  Ravn Rehnström Jonathan  2005  MKK  AG1505  25 m  2:09.74   
292  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  2:09.99   
396  Svensson Malte  2005  HS  an2305  50 m  2:10.09   
122  Holst Viggo  2006  HS  AI0106  25 m  2:14.13   
10  128  Losvall Melvin  2006  HS  AM2906  25 m  2:15.04   
11  279  Komstedt Erik  2005  SK SYDSIM  AE5505  25 m  2:15.29   
12  131  Forsberg Anton  2005  HS  AU7305  25 m  2:17.51   
13  278  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  2:17.80   
14  185  Bech Axel  2006  MKK  AH8906  25 m  2:22.51   
15  120  Cokalic Teo  2006  HS  AH6906  25 m  2:24.08   
16  297  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  2:24.47   
17  304  Strand Sebastian  2005  SK TRITON  AJ9305  25 m  2:27.49   
18  303  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  2:38.88   
19  260  Krantz Axel  2005  SJÖBO SS  AO9505  25 m  2:39.40   
20  175  Lövberg Viktor  2007  MKK  AB0307  25 m  2:48.78   
21  194  Östman Zack  2007  MKK  AJ8307  25 m  2:56.35   
22  361  Frank Simon  2007  YSTADS SS  AF3507  50 m  2:58.16   
23  195  Mengelbier Ivar  2007  MKK  AK5307  25 m  3:03.67   
24  188  Sörum Hugo  2006  MKK  AL4706  25 m  3:06.67   
25  134  Green Vidar  2006  HS  AS7506  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner