2020-09-19   05:33:05
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Malmö TYR Invitational

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
17 år och äldre 
74  Rydahl Johan  2001  HS  AF4901  25 m  53.01   
324  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m  54.29   
209  Falk David  2003  POSEIDON  AD3103  25 m  54.38   
69  Varga Stefan  2000  HS  AH3500  25 m  54.52   
135  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  55.30   
388  Bergenzaun Sebastian  1991  POSEIDON  ap5391  50 m  55.84   
78  Auer Axel  2003  HS  AB8103  25 m  56.07   
271  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  56.40   
204  Hangård Ian  2002  POSEIDON  AB5302  25 m  56.99   
10  80  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  50 m  57.06   
11  139  Nicklasson Erik  1998  MKK  AG2598  25 m  57.64   
12  137  Kindberg Marcus  1993  MKK  AI6993  25 m  58.10   
13  339  Persson Max  2001  YSTADS SS  AE9501  25 m  58.28   
14  72  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  58.34   
15  159  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  59.02   
16  202  Bergstrand Victor  2000  POSEIDON  AI8100  25 m  59.17   
17  335  Lundgren Sebastian  1999  YSTADS SS  AH8199  25 m  59.19   
18  210  Salbrink Filip  2002  POSEIDON  AH6502  25 m  59.46   
19  208  Wergeland Nils  2002  POSEIDON  AE4902  25 m  59.81   
20  95  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  1:00.81   
21  161  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  1:01.06   
22  143  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  1:01.24   
23  83  Vaide Hugo  2003  HS  AD8903  25 m  1:01.67   
24  213  Ljunghusen Linus  2000  POSEIDON  AT6900  25 m  1:01.91   
25  127  Turkowitch Philip  2003  HS  AY0703  25 m  1:02.00   
26  256  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:02.39   
27  154  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  1:02.60   
28  378  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  1:02.69   
29  242  Rantzow Philip  1999  S 71  AC7399  25 m  1:02.80   
30  152  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  1:03.15   
31  286  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:03.41   
32  104  Larsson Alexander  2003  HS  AQ0303  25 m  1:04.27   
33  86  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  1:05.16   
34  220  Axelsson Arvid  2003  SK RAN  AN5303  25 m  1:05.86   
35  391  Zeiler Lukas  2002  UPSALA S  aq1302  50 m     
15 - 16 år 
90  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  57.60   
290  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  25 m  59.79   
97  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  1:00.33   
331  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:01.31   
114  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  1:01.38   
100  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:03.15   
292  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:03.44   
369  Romare Ludvig  2004  TRELLEBORG  AA2704  25 m  1:03.63   
366  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  1:03.93   
10  275  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:04.38   
11  247  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:04.43   
12  384  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:04.52   
13  111  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:05.04   
14  333  Lindqvist Bruno  2004  VELLINGE-N  AV5904  25 m  1:05.17   
15  222  Hachem Gabriel  2005  SK RAN  AE0105  25 m  1:05.41   
16  382  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:07.39   
17  116  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:07.40   
18  221  Larsson Kim  2005  SK RAN  AC0105  25 m  1:07.53   
19  329  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:07.65   
20  232  Sultan Yaser  2005  SK RAN  AK5105  25 m  1:08.00   
21  131  Forsberg Anton  2005  HS  AU7305  25 m  1:08.79   
22  126  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  1:09.50   
23  249  Johnsson Hugo  2005  S 71  AD4905  25 m  1:11.17   
24  240  Cakmak Robin  2004  SK RAN  AY0504  25 m  1:11.21   
25  344  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  1:11.93   
26  278  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:12.04   
27  226  Hariri Hadi  2005  SK RAN  AH8705  25 m  1:19.44   
28  224  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:20.26   
29  312  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  25 m  1:21.14   
30  227  Bach Gustav  2005  SK RAN  AJ5105  25 m  1:24.73   
31  230  Andersson Kevin  2005  SK RAN  AJ8905  25 m  1:27.69   
14 år och yngre 
132  Näsström Erik  2006  HS  AS3506  25 m  1:09.70   
239  Koumbaros Nikolas  2006  SK RAN  AR6106  25 m  1:12.76   
383  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  1:13.76   
228  Hjalmarsson Emil  2006  SK RAN  AF5306  25 m  1:14.42   
134  Green Vidar  2006  HS  AS7506  25 m  1:17.24   
297  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  1:20.77   
316  Madsen William  2006  SK TRITON  AI8506  25 m  1:21.24   
175  Lövberg Viktor  2007  MKK  AB0307  25 m  1:28.38   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  02 februari 2020 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  07:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner