Program för Vantaa Junior Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Simmis Wanda |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
400m Individual Medley M-14, 16, 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
4:56.93 |
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
NSM |
5:02.89 |
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
P16 |
5:19.04 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
P15 |
5:36.13 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
P14 |
5:48.00 |
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
51 |
|
Patrick Orav |
2004 |
Audentese Spordiklubi |
EST |
4:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
211 |
|
Joona Kuitu |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
5:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Raido Vainikk |
2005 |
Pärnu Spordikool |
EST |
5:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
309 |
|
Aleksi Kauppinen |
2003 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
5:23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Matti Nätti |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
5:25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Kennert Jõgis |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
5:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
80 |
|
Carl Robert Soovik |
2004 |
Pärnu Spordikool |
EST |
5:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Kasper Holopainen |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
5:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
402 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
6:10.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
339 |
|
Leo Heinola |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Joonas Cranston |
2003 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
355 |
|
Totte Teittinen |
2005 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Rome PUKK |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
400 |
|
Risto Martikainen |
2003 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 08.33.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|