Ohjelma Vantaa Junior Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Simmis Wanda |
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Feb 29, 2020 to Mar 1, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
50m Breaststroke M-11, 13, 16, 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Altaalle.com |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SM |
32.03 |
|
|
SM-raja |
|
|
|
|
|
|
NSM |
33.10 |
|
|
NSM-raja |
|
|
|
|
|
|
P14-16 |
34.10 |
|
|
IKM-raja |
|
|
|
|
|
|
P11 |
52.83 |
|
|
ROLLO-raja |
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
541 |
|
Matias Johannes Hjelm |
2002 |
Vanders |
FIN |
29.51 |
|
LATE |
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Denis Moskalenko |
2005 |
Pärnu Spordikool |
EST |
33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
28 |
|
Karl Christopher Teder |
2004 |
Uimaseura Briis |
EST |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Carl Robert Soovik |
2004 |
Pärnu Spordikool |
EST |
33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Onni-Kalle Luomala |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Jerry Roine |
2002 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
35.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
439 |
|
Heikki Väkeväinen |
2002 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
35.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
471 |
|
Serhat Kalin |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
209 |
|
Samuel Syrjänen |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
202 |
|
Ilari Silventoinen |
2002 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
238 |
|
Vi Thai Ngô |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Karl Jõgis |
2004 |
Uimaseura Briis |
EST |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
437 |
|
Anton Kettunen |
2005 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
36.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Gregor Ilves |
2007 |
Uimaseura Briis |
EST |
37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
212 |
|
Rony Kulju |
2004 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Mairo Muidre |
2005 |
Uimaseura Briis |
EST |
37.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
403 |
|
Simo Virtanen |
2004 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
34 |
|
Karl-Eerik Rooni |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Jarko Miller |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Roger Ruhno |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
444 |
|
Mikael Böckerman |
2006 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
29 |
|
Ralf Rändla |
2008 |
Uimaseura Briis |
EST |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
32 |
|
Joonas Salk |
2007 |
Uimaseura Briis |
EST |
41.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
225 |
|
Tiger Tran |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
505 |
|
Nikita Rantsev |
2007 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
255 |
|
Pravin Perasath |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
42.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
137 |
|
Ville-Veikko Luomala |
2007 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
42.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
402 |
|
Miro Järvinen |
2005 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
223 |
|
Henri Hietto |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
33 |
|
Kaspar Annus |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Aaron Rändla |
2006 |
Uimaseura Briis |
EST |
43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
|
Denis Savinov |
2008 |
Swimming school Kirovsk |
RUS |
45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
479 |
|
Niko Partanen |
2005 |
ORCA Helsinki |
FIN |
45.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
173 |
|
Johan Hujanen |
2006 |
Simmis Grani |
FIN |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
234 |
|
Ilmari Silventoinen |
2005 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
162 |
|
Antti Huttunen |
2006 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
146 |
|
Patrick Tiihonen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
47.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
72 |
|
Konstantin Sulgin |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
332 |
|
Rasmus Myller |
2009 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
49.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
514 |
|
Oleg Vladimirov |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
326 |
|
Yaroslav Uzlyakov |
2007 |
Tuusulan Uimaseura ry |
FIN |
50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
242 |
|
Juuso Kuusala |
2006 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
50.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
510 |
|
Nikita Dzura |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
448 |
|
Noel Ehrlund |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
276 |
|
Aatu Airaksinen |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
50.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
413 |
|
Elias Ukkonen |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
50.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
477 |
|
Ville Tolppala |
2007 |
ORCA Helsinki |
FIN |
50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
512 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
FIN |
51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
21 |
|
Morten Hein |
2009 |
Uimaseura Briis |
EST |
52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
454 |
|
Kaspar Ragnar Markus Varik |
2007 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
52.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
275 |
|
Vladimir Chubiev |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
194 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
FIN |
54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
60 |
|
Karl Kuldkepp |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
289 |
|
Olli Alanaatu |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
101 |
|
Niila Tukiala |
2009 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
56.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
64 |
|
Markus Ottis |
2009 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
56.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
284 |
|
Otso Tuisku |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
56.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
262 |
|
Emil Kokki |
2007 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
56.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
405 |
|
Saku Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
57.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
20 |
|
Sevastian Shustrov |
2009 |
Uimaseura Briis |
EST |
57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
115 |
|
Kivi Hakkarainen |
2011 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
57.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
259 |
|
Nico Jääskeläinen |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
298 |
|
Titus Mattila |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
266 |
|
Oliver Niemi |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:01.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
112 |
|
Eero Holmberg |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
1:03.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
271 |
|
Roope Tikkanen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
296 |
|
Lenni Parpola |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
288 |
|
Rasmus Auranen |
2011 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
1:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
303 |
|
Ramzy Douba |
2008 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
489 |
|
Danil Sulkonen |
2008 |
ORCA Helsinki |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
292 |
|
Toivo Karinen |
2010 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
63 |
|
Robert Suurväli |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
294 |
|
Petja Vehviläinen |
2009 |
Simmis Wanda ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
57 |
|
Rome PUKK |
2010 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
110 |
|
Rasmus FORSEL |
2010 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
73 |
|
Mihkel Malv |
2008 |
Kalevi Ujumiskool |
EST |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
414 |
|
Miika Riihiaho |
2007 |
Kouvolan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-29 08.34.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.5 |
Licensed to: Simmis Wanda ry |
|
|
|
|