Program for Lövets Minne 4
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 dec 2019 till den 14 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Julia Lindström |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
3 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
JÄRFÄLLA S |
50.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
4 |
|
Tilda Weman |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
46.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Grace Yang |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
47.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Beatrice Ljungström |
2009 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50m Fjärilsim Damer |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Alma Hjelm |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
42.94 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Irem Erdogan |
2006 |
JÄRFÄLLA S |
42.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Emmy Mattsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
39.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4 |
|
Linnea Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
35.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Olivia Larsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
37.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Elvira Sjöblom Hallner |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
41.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
7 |
|
Kajsa Henriksson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
42.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Anna Löfgren |
2005 |
JÄRFÄLLA S |
43.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-14 16:03:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Järfälla Simsällskap |
|
|
|
|