2020-02-23   21:37:47
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
8 50m vapaauinti naiset
65-69 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 49 Kaarina Markkula Cetus Espoo 25m 37.10
1952 52A012
2 35 Leena Kaseva Cetus Espoo 25m 39.63
1954 54A003
3 94 Marjatta Koivisto ORCA Helsinki 25m 48.02
1952 52A018
55-59 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 98 Anne-Mari Käräjämies Hydra Platypus 1964 64A004 25m 31.38
2 43 Johanna Kara Cetus Espoo 1965 65A019 25m 32.22
3 38 Maikki Torsti Cetus Espoo 1963 63A005 25m 36.91
4 54 Meri Santaholma Cetus Espoo 1964 64A048 25m 37.09
5 55 Tuija Tiilikka Cetus Espoo 1965 65A060 25m
50-54 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 30 Maarit Venesmäki Tuusulan Uimaseura ry 1969 69A035 25m 29.89
2 59 Mari Kasvio Cetus Espoo 1970 70A166 25m 31.89
3 13 Niina Svartström HTU Stadi 1969 69A080 25m 35.68
4 111 Minna Karhama Vanders 1966 66A022 25m 35.91
5 16 Maija Rutanen HTU Stadi 1969 69A101 25m 38.40
6 11 Anne Ylinen HTU Stadi 1968 68A058 25m 38.49
45-49 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 86 Raakel Luoto Åbo Simklubb 1975 75A049 25m 26.53
2 5 Lotta Rutanen Helsingfors Simsällskap 1974 74A049 25m 30.53
3 15 Mette Ryyti-Hänninen HTU Stadi 1973 73A075 25m 37.03
4 41 Laura Cankar Cetus Espoo 1973 73A010 25m 38.13
5 18 Eija Pasanen HTU Stadi 1971 71A083 25m
40-44 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 88 Mari Ääri Aurajoen Uinti Ry 1980 80A096 25m 27.80
2 34 Satu Rahkonen Cetus Espoo 1977 77A004 25m 28.01
3 29 Johanna Salmela Tuusulan Uimaseura ry 1976 76A011 25m 30.17
4 32 Sanna Hokkanen Cetus Espoo 1977 77A000 25m 30.65
5 53 Jenni Harjuoja Cetus Espoo 1977 77A072 25m 31.12
6 22 Jenna Johansson Helsingin Uimarit 1980 80A118 25m 32.35
7 100 Meri-Tuuli Viljanen Hydra Platypus 1980 80A041 25m 33.10
8 66 Sarri Sipilä Swimming Jyväskylä 1977 77A125 25m 33.81
9 67 Teresa Palonen Swimming Jyväskylä 1977 77A134 25m 34.84
10 24 Minna Hiltunen Hyvinkään Uimaseura 1978 78A044 25m
35-39 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 3 Annika Nieminen Helsingfors Simsällskap 1985 85A014 25m 32.55
2 76 Jonna-Annukka Kokkonen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A152 25m 32.69
3 68 Pia Rantanen Swimming Jyväskylä 1984 84A154 25m 33.52
4 75 Minttuliisa Markkanen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A151 25m 35.32
30-34 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 97 Ira Uusoksa ORCA Helsinki 1987 87A274 25m 28.09
2 72 TANJA LAINE Hämeenlinnan Uimaseura 1986 86A165 25m
25-29 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 19 Marianne Salmi Helsingin Uimarit 1993 93A061 25m
2 10 Roosa Järvinen HTU Stadi 1991 91A321 25m
3 21 Maria Ojala Helsingin Uimarit 1995 95A471 25m
2020-01-10 11.14.26 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner