2020-02-25   04:43:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
5 50m rintauinti miehet
90-94 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 93 Hans Leidenius Gladius Kirkkonummi 25m
1929 29A000
85-89 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 52 Pentti Keränen Cetus Espoo 1935 35A005 25m 1:06.83
80-84 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 46 Lauri Malk Cetus Espoo 1937 37A002 25m 50.55
75-79 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 44 Juha Koski Cetus Espoo 1942 42A003 25m 49.85
2 33 Juhani Soininen Cetus Espoo 1941 41A001 25m 1:06.99
70-74 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 69 Hannu Kuokkanen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
1948 48A002 25m 37.74
2 79 Rafik Neuman S.C. Pingviinit 1948 48A012 25m 49.87
65-69 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 95 Hannu Koivisto ORCA Helsinki 1953 53A010 25m 40.47
2 45 Timo Teponoja Cetus Espoo 1955 55A007 25m
3 6 Ralf Sund Helsingfors Simsällskap 1955 55A022 25m
60-64 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 105 Petri Heikkilä Speedo Masters Finland 1960 60A029 25m 37.60
2 51 Ahti Uusivuori Cetus Espoo 1960 60A032 25m 40.24
3 36 Eero Elovaara Cetus Espoo 1956 56A000 25m 41.09
4 90 Lauri Multanen Tornion Uimaseura 1959 59A032 25m 41.28
5 40 Juha Pakkanen Cetus Espoo 1960 60A010 25m 41.59
55-59 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 84 Mikko Viitala S.C. Pingviinit 1962 62A065 25m 37.79
50-54 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 83 Pasi Rönkkö S.C. Pingviinit 1970 70A148 25m 31.35
2 107 Jaakko Heimo Speedo Masters Finland 1968 68A038 25m 32.90
3 80 Mika Pöyhölä S.C. Pingviinit 1966 66A052 25m 33.59
4 102 Sami Kähkönen Hydra Platypus 1969 69A059 25m 34.69
5 70 Kai Mustonen Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
1966 66A049 25m 35.06
6 4 Mika Meller Helsingfors Simsällskap 1967 67A037 25m 35.82
7 108 Tapio Mäkitalo Speedo Masters Finland 1970 70A137 25m 35.85
8 103 Vesa Kälviäinen SUH 1968 68A054 25m 36.22
9 110 Tommi Kähkönen Speedo Masters Finland 1970 70A157 25m 36.48
10 2 Mika Ruusunen Helsingfors Simsällskap 1970 70A059 25m 37.44
11 99 Rami Laakso Hydra Platypus 1968 68A006 25m 38.85
12 27 Jarkko Mikkola Hyvinkään Uimaseura 1969 69A091 25m 42.26
13 74 Timo Piispanen Hämeenlinnan Uimaseura 1968 68A072 25m 45.64
14 101 Kari Koivisto Hydra Platypus 1969 69A048 25m
15 115 Janne Alanne Vanders 1970 70A154 25m
16 104 Tommy Rundgren Speedo Masters Finland 1968 68A016 25m
45-49 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1 Eerikki Rutanen Helsingfors Simsällskap 1972 72A002 25m 30.84
2 106 Tero Matkaniemi Speedo Masters Finland 1972 72A032 25m 31.28
3 31 Johan Engström Tuusulan Uimaseura ry 1975 75A123 25m 32.93
4 39 Tero Pyrhönen Cetus Espoo 1972 72A010 25m 33.14
5 62 Pasi Koskela Cetus Espoo 1972 72A082 25m 35.88
6 58 Ville Alopaeus Cetus Espoo 1971 71A065 25m 36.02
7 78 Mikko Porali S.C. Pingviinit 1971 71A014 25m 36.54
8 113 Lasse Lahtinen Vanders 1971 71A037 25m 37.42
9 116 Jun Kojima Vanders 1971 71A075 25m 38.47
10 25 Olli Ylä-Jarkko Hyvinkään Uimaseura 1975 75A098 25m 39.83
11 23 Risto Helle Helsingin Uimarit 1973 73A082 25m 41.52
12 57 Sami Uitti Cetus Espoo 1971 71A058 25m 41.69
13 81 Tommi Halima S.C. Pingviinit 1973 73A044 25m 43.24
14 61 Pavel Kobychev Cetus Espoo 1971 71A080 25m 43.71
15 91 Jarno Lehto Octopus Lohja 1974 74A001 25m
40-44 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 117 Ville Lindfors Vanders 1976 76A013 25m 30.91 LAT
2 26 Pekka Koskinen Hyvinkään Uimaseura 1978 78A127 25m 32.45
3 7 Jussi Kujala Helsingfors Simsällskap 1980 80A110 25m 33.21
4 50 Aki Inkilä Cetus Espoo 1977 77A032 25m 33.49
5 92 Jouni Leimukoski Octopus Lohja 1979 79A032 25m 36.07
6 112 Mikko Arponen Vanders 1980 80A030 25m 37.90
7 56 Jani Myllymäki Cetus Espoo 1976 76A086 25m 38.81
8 64 Lukas Ahrenberg Cetus Espoo 1976 76A116 25m 41.37
9 82 Jussi Rauhala S.C. Pingviinit 1977 77A089 25m
35-39 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 63 Igor Korolev Cetus Espoo 1985 85A178 25m 32.37
2 85 Vesa Perttula S.C. Pingviinit 1981 81A106 25m 34.63
3 96 Juan Sebastian  Thoret Salazar ORCA Helsinki 1981 81A088 25m
4 109 Lari Sirnelä Speedo Masters Finland 1982 82A107 25m
30-34 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 37 Jari Schwarte Cetus Espoo 1990 90A017 25m 29.48
25-29 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 89 Anssi Hätälä Oulun Uinti 1906 1994 94A080 25m 31.02
2 77 Lasse Parkkamäki S.C. Pingviinit 1991 91A169 25m 34.28
2020-01-10 11.14.24 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner