2020-02-25   02:56:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
2 50m perhosuinti naiset
65-69 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 49 Kaarina Markkula Cetus Espoo 25m 44.14
1952 52A012
2 94 Marjatta Koivisto ORCA Helsinki 25m 58.36
1952 52A018
55-59 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 43 Johanna Kara Cetus Espoo 1965 65A019 25m 34.94
2 60 Sari Komulainen Cetus Espoo 1962 62A067 25m 37.50
3 54 Meri Santaholma Cetus Espoo 1964 64A048 25m 41.53
4 98 Anne-Mari Käräjämies Hydra Platypus 1964 64A004 25m
50-54 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 59 Mari Kasvio Cetus Espoo 1970 70A166 25m 35.35
2 30 Maarit Venesmäki Tuusulan Uimaseura ry 1969 69A035 25m 35.98
45-49 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 86 Raakel Luoto Åbo Simklubb 1975 75A049 25m 28.33
2 41 Laura Cankar Cetus Espoo 1973 73A010 25m 45.08
40-44 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 88 Mari Ääri Aurajoen Uinti Ry 1980 80A096 25m 29.86
2 34 Satu Rahkonen Cetus Espoo 1977 77A004 25m 30.02
3 29 Johanna Salmela Tuusulan Uimaseura ry 1976 76A011 25m 32.71
4 22 Jenna Johansson Helsingin Uimarit 1980 80A118 25m 32.99
5 53 Jenni Harjuoja Cetus Espoo 1977 77A072 25m 33.49
6 32 Sanna Hokkanen Cetus Espoo 1977 77A000 25m 34.81
7 100 Meri-Tuuli Viljanen Hydra Platypus 1980 80A041 25m 34.98
8 66 Sarri Sipilä Swimming Jyväskylä 1977 77A125 25m 41.20
9 67 Teresa Palonen Swimming Jyväskylä 1977 77A134 25m 45.80
35-39 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 3 Annika Nieminen Helsingfors Simsällskap 1985 85A014 25m 32.64
2 76 Jonna-Annukka Kokkonen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A152 25m 38.00
3 75 Minttuliisa Markkanen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A151 25m 40.51
4 68 Pia Rantanen Swimming Jyväskylä 1984 84A154 25m 45.49
30-34 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 71 Suvi Pulkkinen Hämeenlinnan Uimaseura 1988 88A094 25m 26.75
2 97 Ira Uusoksa ORCA Helsinki 1987 87A274 25m 32.35
3 72 TANJA LAINE Hämeenlinnan Uimaseura 1986 86A165 25m 56.76
25-29 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 19 Marianne Salmi Helsingin Uimarit 1993 93A061 25m
2 21 Maria Ojala Helsingin Uimarit 1995 95A471 25m
2020-01-10 11.14.22 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner