2020-02-25   04:54:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Entry List
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
10 100m sekauinti naiset
65-69 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 49 Kaarina Markkula Cetus Espoo 25m 1:40.03
1952 52A012
2 94 Marjatta Koivisto ORCA Helsinki 25m 2:07.02
1952 52A018
55-59 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 43 Johanna Kara Cetus Espoo 1965 65A019 25m 1:17.72
2 98 Anne-Mari Käräjämies Hydra Platypus 1964 64A004 25m 1:21.61
3 60 Sari Komulainen Cetus Espoo 1962 62A067 25m 1:27.80
4 54 Meri Santaholma Cetus Espoo 1964 64A048 25m 1:34.03
50-54 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 59 Mari Kasvio Cetus Espoo 1970 70A166 25m 1:20.21
2 111 Minna Karhama Vanders 1966 66A022 25m 1:41.76
3 11 Anne Ylinen HTU Stadi 1968 68A058 25m
4 30 Maarit Venesmäki Tuusulan Uimaseura ry 1969 69A035 25m
45-49 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 86 Raakel Luoto Åbo Simklubb 1975 75A049 25m 1:04.32
2 41 Laura Cankar Cetus Espoo 1973 73A010 25m 1:42.83
3 15 Mette Ryyti-Hänninen HTU Stadi 1973 73A075 25m
40-44 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 88 Mari Ääri Aurajoen Uinti Ry 1980 80A096 25m 1:07.03
2 34 Satu Rahkonen Cetus Espoo 1977 77A004 25m 1:08.12
3 53 Jenni Harjuoja Cetus Espoo 1977 77A072 25m 1:18.89
4 100 Meri-Tuuli Viljanen Hydra Platypus 1980 80A041 25m 1:19.22
5 32 Sanna Hokkanen Cetus Espoo 1977 77A000 25m 1:21.57
6 66 Sarri Sipilä Swimming Jyväskylä 1977 77A125 25m 1:37.26
7 67 Teresa Palonen Swimming Jyväskylä 1977 77A134 25m
8 29 Johanna Salmela Tuusulan Uimaseura ry 1976 76A011 25m
9 24 Minna Hiltunen Hyvinkään Uimaseura 1978 78A044 25m
35-39 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 76 Jonna-Annukka Kokkonen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A152 25m 1:30.82
2 75 Minttuliisa Markkanen Hämeenlinnan Uimaseura 1984 84A151 25m 1:37.49
3 3 Annika Nieminen Helsingfors Simsällskap 1985 85A014 25m
30-34 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 71 Suvi Pulkkinen Hämeenlinnan Uimaseura 1988 88A094 25m 1:03.92
2 97 Ira Uusoksa ORCA Helsinki 1987 87A274 25m 1:11.07
3 72 TANJA LAINE Hämeenlinnan Uimaseura 1986 86A165 25m 1:47.85
25-29 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 19 Marianne Salmi Helsingin Uimarit 1993 93A061 25m 1:18.71
2020-01-10 11.14.28 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner