2020-02-23   21:34:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viriilit Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Viriilit Vinstat
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Jan 11, 2020 to Jan 11, 2020
Event 5, 50m rintauinti miehet
Final 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
17:00
Entry time
Pool
Start:
104 1 Tommy Rundgren 1968 Speedo 25m
91 2 Jarno Lehto 1974 Octopus 25m
45 3 Timo Teponoja 1955 Cetus 25m
96 4 Juan Sebastian  Thoret Salazar 1981 ORCA 25m
115 5 Janne Alanne 1970 Vanders 25m
109 6 Lari Sirnelä 1982 Speedo 25m
6 7 Ralf Sund 1955 HSS 25m
8 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:02
93 1 Hans Leidenius 1929 Gladius 25m
33 2 Juhani Soininen 1941 Cetus 1:06.99 25m
46 3 Lauri Malk 1937 Cetus 50.55 25m
44 4 Juha Koski 1942 Cetus 49.85 25m
79 5 Rafik Neuman 1948 S.C.P. 49.87 25m
52 6 Pentti Keränen 1935 Cetus 1:06.83 25m
82 7 Jussi Rauhala 1977 S.C.P. 25m
101 8 Kari Koivisto 1969 Hydra 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:02
61 1 Pavel Kobychev 1971 Cetus 43.71 25m
27 2 Jarkko Mikkola 1969 HyUS 42.26 25m
40 3 Juha Pakkanen 1960 Cetus 41.59 25m
64 4 Lukas Ahrenberg 1976 Cetus 41.37 25m
23 5 Risto Helle 1973 HU 41.52 25m
57 6 Sami Uitti 1971 Cetus 41.69 25m
81 7 Tommi Halima 1973 S.C.P. 43.24 25m
74 8 Timo Piispanen 1968 HäUS 45.64 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:04
36 1 Eero Elovaara 1956 Cetus 41.09 25m
51 2 Ahti Uusivuori 1960 Cetus 40.24 25m
99 3 Rami Laakso 1968 Hydra 38.85 25m
116 4 Jun Kojima 1971 Vanders 38.47 25m
56 5 Jani Myllymäki 1976 Cetus 38.81 25m
25 6 Olli Ylä-Jarkko 1975 HyUS 39.83 25m
95 7 Hannu Koivisto 1953 ORCA 40.47 25m
90 8 Lauri Multanen 1959 TorUS 41.28 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 5 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
17:04
Entry time
Pool
Start:
84 1 Mikko Viitala 1962 S.C.P. 37.79 25m
105 2 Petri Heikkilä 1960 Speedo 37.60 25m
113 3 Lasse Lahtinen 1971 Vanders 37.42 25m
110 4 Tommi Kähkönen 1970 Speedo 36.48 25m
78 5 Mikko Porali 1971 S.C.P. 36.54 25m
2 6 Mika Ruusunen 1970 HSS 37.44 25m
69 7 Hannu Kuokkanen 1948 VUS-VSS 37.74 25m
112 8 Mikko Arponen 1980 Vanders 37.90 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 6 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:06
92 1 Jouni Leimukoski 1979 Octopus 36.07 25m
62 2 Pasi Koskela 1972 Cetus 35.88 25m
4 3 Mika Meller 1967 HSS 35.82 25m
102 4 Sami Kähkönen 1969 Hydra 34.69 25m
70 5 Kai Mustonen 1966 VUS-VSS 35.06 25m
108 6 Tapio Mäkitalo 1970 Speedo 35.85 25m
58 7 Ville Alopaeus 1971 Cetus 36.02 25m
103 8 Vesa Kälviäinen 1968 SUH 36.22 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 7 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:06
77 1 Lasse Parkkamäki 1991 S.C.P. 34.28 25m
50 2 Aki Inkilä 1977 Cetus 33.49 25m
39 3 Tero Pyrhönen 1972 Cetus 33.14 25m
107 4 Jaakko Heimo 1968 Speedo 32.90 25m
31 5 Johan Engström 1975 TuUS 32.93 25m
7 6 Jussi Kujala 1980 HSS 33.21 25m
80 7 Mika Pöyhölä 1966 S.C.P. 33.59 25m
85 8 Vesa Perttula 1981 S.C.P. 34.63 25m
Event 5, 50m rintauinti miehet Final 8 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
17:08
63 1 Igor Korolev 1985 Cetus 32.37 25m
106 2 Tero Matkaniemi 1972 Speedo 31.28 25m
117 3 Ville Lindfors 1976 Vanders 30.91 25m
37 4 Jari Schwarte 1990 Cetus 29.48 25m
1 5 Eerikki Rutanen 1972 HSS 30.84 25m
89 6 Anssi Hätälä 1994 OU 31.02 25m
83 7 Pasi Rönkkö 1970 S.C.P. 31.35 25m
26 8 Pekka Koskinen 1978 HyUS 32.45 25m
2020-01-11 15:09:02 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner