Program för UGP2 2019-2020, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag pass 3 start 09.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Qpoolen |
Arrangör: |
Skånesim/S71 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 jan 2020 till den 26 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
3 |
|
Lowe Hiljeborn |
2007 |
ÄNGELHOLM |
1:53.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
4 |
|
Gustav Ingoldsson |
2007 |
HS |
1:39.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
5 |
|
Axel Wöhl |
2007 |
HS |
1:40.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Elliot Poggi Rosenberg |
2007 |
ÄNGELHOLM |
1:37.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Albin Windahl |
2006 |
KLIPPAN |
1:27.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Erik Moberg |
2006 |
OSBY SS |
1:26.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
4 |
|
Alexander Ljungdahl |
2006 |
ÄNGELHOLM |
1:25.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Viljamas Aniulis |
2007 |
KLIPPAN |
1:26.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
6 |
|
Ville Nordqvist |
2004 |
S 71 |
1:27.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
7 |
|
Erik Lundberg |
2005 |
S 71 |
1:35.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Melvin Losvall |
2006 |
HS |
1:24.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
2 |
|
Noa Rydén |
2004 |
ÄNGELHOLM |
1:22.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Viggo Holst |
2006 |
HS |
1:20.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
4 |
|
Andre Wester |
2003 |
ÄNGELHOLM |
1:19.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Teo Cokalic |
2006 |
HS |
1:19.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
6 |
|
Sebastian Ljungdahl |
2004 |
ÄNGELHOLM |
1:22.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
7 |
|
Felix Ferm |
2005 |
HS |
1:22.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Olle Olsson |
2004 |
HS |
1:18.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
2 |
|
Hugo Johnsson |
2005 |
S 71 |
1:17.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Vidar Green |
2006 |
HS |
1:16.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
4 |
|
Niels Kwant |
2003 |
KK KARPEN |
1:15.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
5 |
|
Vincent Johnson |
2006 |
OSBY SS |
1:15.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Jacob Langell |
2005 |
HS |
1:16.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
7 |
|
Karl Oredsson |
2006 |
S 71 |
1:18.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Axel Vaide |
2005 |
HS |
1:13.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Niklas Andersson |
2005 |
HS |
1:11.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
263 |
3 |
|
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
ÄNGELHOLM |
1:10.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Alan Jovic |
2004 |
HS |
1:09.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
5 |
|
Adam Juliusson |
2004 |
HS |
1:09.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Malte Svensson |
2005 |
HS |
1:11.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
7 |
|
Noah Malmgren |
2004 |
S 71 |
1:12.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-25 17:56:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: S 71 |
|
|
|
|