Startliste for Region Syd Turnering 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
04-01-2020
Løb 2, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 54 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:04.62 | |
2 | 59 | Freund Søs | 2004 | ESBJERG | 0454AG | 25 m | 1:09.16 | |
3 | 60 | Jacobsen Ida | 2005 | ESBJERG | 0516AM | 25 m | 1:11.02 | |
4 | 124 | Østergaard Mathilde | 2004 | GRINDSTED | 0484AE | 25 m | 1:11.76 | |
5 | 63 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:12.50 | |
6 | 69 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:12.52 | |
7 | 231 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 25 m | 1:12.82 | |
8 | 67 | Møller Anna Bjerrum | 2004 | ESBJERG | 0436AL | 25 m | 1:13.08 | |
9 | 70 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:14.95 | |
10 | 195 | Jochumsen Sophia | 2006 | VEJLE | 0642AE | 25 m | 1:15.48 | |
11 | 65 | Mischorr Mathilde Hedekær | 2005 | ESBJERG | 0522AS | 25 m | 1:16.68 | |
12 | 74 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 1:17.53 | |
13 | 47 | Gregersen Astrid | 2005 | ESBJERG | 0508AS | 25 m | 1:18.01 | |
14 | 128 | Hellesøe Karoline | 2006 | SØNDERBORG | 0678AQ | 25 m | 1:18.25 | |
15 | 190 | Schwartz Signe | 2002 | VEJLE | 0298AQ | 25 m | 1:18.94 | |
16 | 126 | Bruijn Stephanie de | 2005 | GRINDSTED | 0576AZ | 25 m | 1:20.13 | |
17 | 240 | Nikolajsen Lizette | 2003 | ESBJERG | 0378AJ | 25 m | 1:20.66 | |
18 | 85 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:20.94 | |
19 | 175 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:20.94 | |
20 | 79 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:24.74 | |
21 | 152 | Højbjerg Andrea | 2007 | VEJLE | 0784AE | 25 m | 1:25.21 | |
22 | 150 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:26.34 | |
23 | 210 | Stahl Dagmar | 2007 | H2Odense | 0738AK | 25 m | 1:26.83 | |
24 | 46 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:28.53 | |
25 | 38 | Schlander Carolina | 2007 | ESBJERG | 0764AP | 25 m | 1:28.73 | |
26 | 106 | Andersen Marie Nørskov | 2005 | BLÅVANDSHU | 0548AZ | 25 m | 1:29.21 | |
27 | 3 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:29.37 | |
28 | 216 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 25 m | 1:30.27 | |
29 | 162 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:30.58 | |
30 | 215 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 25 m | 1:31.12 | |
31 | 206 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 25 m | 1:31.32 | |
32 | 207 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 25 m | 1:32.00 | |
33 | 241 | Horsbøl Christina Dracea | 2007 | ESBJERG | 0724AP | 25 m | 1:32.05 | |
34 | 173 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:32.44 | |
35 | 147 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:32.48 | |
36 | 135 | Lagumdzija Lejla | 2006 | VEJEN | 0612AX | 25 m | 1:32.52 | |
37 | 169 | Jensen Isabel Qvist | 2009 | VEJLE | 0996AC | 25 m | 1:32.63 | |
38 | 158 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:33.58 | |
39 | 14 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:33.95 | |
40 | 88 | Povlsen Nanna W | 2005 | ERRITSØ | 0582BA | 25 m | 1:34.76 | |
41 | 160 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:36.80 | |
42 | 209 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2Odense | 0864AH | 25 m | 1:38.35 | |
43 | 163 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:38.67 | |
44 | 39 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:38.99 | |
45 | 40 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:39.72 | |
46 | 119 | Sørensen Anne | 2008 | GRINDSTED | 0866AN | 25 m | 1:39.73 | |
47 | 157 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:40.42 | |
48 | 6 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 1:41.17 | |
49 | 187 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:41.19 | |
50 | 148 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:41.59 | |
51 | 107 | Marcher Luna | 2002 | BLÅVANDSHU | 0248BD | 25 m | 1:42.15 | |
52 | 156 | Lauridsen Asta Sofia | 2008 | VEJLE | 0818AE | 25 m | 1:42.22 | |
53 | 104 | Serritzlew-Kristense Lise | 2006 | BLÅVANDSHU | 0652AV | 25 m | 1:44.91 | |
54 | 112 | Fugleberg Mikkeline | 2007 | BLÅVANDSHU | 0762AR | 25 m | 1:46.11 | |
55 | 24 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 1:46.82 | |
56 | 181 | Nakatani Meiko | 2010 | VEJLE | 1052AB | 25 m | 1:47.87 | |
57 | 196 | Arlbjørn Svea | 2009 | VEJLE | 0902AI | 25 m | 1:49.63 | |
58 | 1 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 1:50.00 | |
59 | 18 | Davidsen Naya | 2008 | ESBJERG | 0838AR | 25 m | 1:50.70 | |
60 | 168 | Madsen Helene Seidler | 2009 | VEJLE | 0962AG | 25 m | 1:51.57 | |
61 | 26 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 1:52.50 | |
62 | 15 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 1:54.21 | |
63 | 30 | Schlander Sara | 2008 | ESBJERG | 0838AP | 25 m | 1:55.00 | |
64 | 87 | Poulsen Kristine Walløe | 2007 | ERRITSØ | 0704AV | 25 m | 1:55.40 | |
65 | 133 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 1:55.62 | |
66 | 9 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:58.53 | |
67 | 172 | Bull-Sørensen Kaya | 2009 | VEJLE | 0922AI | 25 m | 2:00.13 | |
68 | 154 | Windfeld Ann-Maria Malou | 2009 | VEJLE | 0976AC | 25 m | 2:00.87 | |
69 | 186 | Svendsen Olivia Bækkegård | 2009 | VEJLE | 0946AD | 25 m | 2:01.11 | |
70 | 177 | Bjerre Malou | 2010 | VEJLE | 1036AE | 25 m | 2:01.41 | |
71 | 34 | Aggerholm Thea | 2009 | ESBJERG | 0974AI | 25 m | 2:02.91 | |
72 | 122 | Søgaard Signe | 2007 | GRINDSTED | 0714AU | 25 m | 2:03.48 | |
73 | 118 | Lauridesn Hannah Egeberg | 2008 | GRINDSTED | 0806AU | 25 m | 2:03.68 | |
74 | 94 | Pedersen Caroline Trolle | 2009 | DELTA | 0936BA | 25 m | 2:06.48 | |
75 | 35 | Bach-Henriksen Maja | 2010 | ESBJERG | 1008AG | 25 m | 2:10.00 | |
76 | 53 | Hansen Liv Rong | 2010 | ESBJERG | 1038AJ | 25 m | 2:10.00 | |
77 | 109 | Marcher Sola | 2004 | BLÅVANDSHU | 0414BC | 25 m | 2:10.57 | |
78 | 22 | Møller-Jacobsen Bell | 2010 | ESBJERG | 1068AE | 25 m | 2:10.61 | |
79 | 52 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 2:16.04 | |
80 | 98 | Høirup Julie | 2009 | DELTA | 0956BA | 25 m | 2:17.30 | |
81 | 101 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 2:39.89 | |
82 | 96 | Garbacenka Gabriele | 2009 | DELTA | 0938BA | 25 m | ||
83 | 97 | Mortensen Gry Skou | 2009 | DELTA | 0934BD | 25 m | ||
84 | 100 | Bruhn Sif | 2010 | DELTA | 1046AG | 25 m | ||
85 | 117 | Pascu Filippa Victoria | 2009 | GRINDSTED | 0964BC | 25 m | ||
86 | 129 | Jepsen Lærke | 2005 | VEJEN | 0568BA | 25 m | ||
87 | 131 | Henriksen Adda | 2006 | VEJEN | 0674AX | 25 m | ||
88 | 139 | Algren Rosa | 2007 | VEJEN | 0796AV | 25 m | ||
89 | 161 | Darville Clara | 2008 | VEJLE | 0882AP | 25 m | ||
90 | 193 | Nielsen Sofia Bjørnkjær | 2008 | VEJLE | 0808AU | 25 m | ||
91 | 201 | Klinkby Victoria | 2004 | VEJLE | 0436BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 02 januar 2020 |
Licens til Esbjerg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:35 |