2020-05-26   02:21:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Västerbybadet Race 2020

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Försökspass 1

Document
Startlista
Västerbybadet Race 2020
Plats: Västerbybadet Götene Arrangör: Simklubben Götene
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 1 feb 2020 till den 1 feb 2020
5 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 72 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 37.19
2 58 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 38.59
3 75 Saga jukic Skövde Simsällskap 2008 AH1608 25m 39.39
4 84 Ronja Kylen Simklubben Alingsås 2009 AB5409 25m 39.58
5 21 Emma Böhrén Simklubben Elfsborg 2008 AA9608 25m 42.54
6 37 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 42.63
7 60 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 42.76
8 53 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 43.97
9 78 Jill Larsson Varabygdens Simsällskap 2009 AM6009 25m 46.58
10 24 Gabriella Jonsson Simklubben Elfsborg 2008 AS1408 25m 47.28
11 38 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 47.42
12 39 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 48.62
13 25 Lovisa Svedensten Simklubben Elfsborg 2008 AS5408 25m 49.90
14 23 Edith Skogh Simklubben Elfsborg 2008 AL7208 25m 51.47
15 32 Nora Larsen Valkama Simklubben Elfsborg 2009 AP6609 25m 51.59
16 89 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 AV7209 25m 51.64
17 85 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 52.24
18 11 Judith Petersson Alingsås SLS 2009 AV7009 25m 54.17
19 27 Penny Norrlander Simklubben Elfsborg 2010 AC7810 25m 54.37
20 9 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m 58.43
21 61 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 59.61
22 12 Felicia Sagré Sinclair Alingsås SLS 2010 AM5010 25m 1:04.42
23 62 Edith Ahl Mariestads Simsällskap 2009 AS1409 25m 1:11.82
24 48 Agnes Blom Karlsborgs Simklubb 2009 AU7809 25m 1:13.54
25 91 Jill Östlund Simklubben Götene 2010 25m
26 68 Moa Nordensäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
27 10 Elin Gideflod Alingsås SLS 2009 AV4809 25m
28 66 Julia Svensson Skara Simsällskap 2010 AE7810 25m
29 82 Amanda Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
30 81 Elly Wåhlin Simklubben Alingsås 2009 25m
31 4 Isabella Popovic Alingsås SLS 2010 25m
32 33 Emilia Jamei Simklubben Elfsborg 2010 AK4410 25m
2020-01-29 11:23:49 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner