2021-01-16   09:57:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai aamu

Document
Entry List
IKM 25m 2019 FINAALIT
Place: Vaasan Uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: marras 29, 2019 to joulu 1, 2019
1 T12,13,14,15 100m RU
CR 15 1:08.18 Laura Lahtinen 2018
CR 14 1:08.62 Laura Lahtinen 2017
CR 12 1:13.26 Laura Lahtinen 2015
CR 13 1:10.52 Ellen Kaituri 2019
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 1748 Ellen Kaituri Åbo Simklubb 2006 06A086 25m 1:10.52
2 226 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 2006 06A240 25m 1:11.20
3 527 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A166 25m 1:11.24
4 258 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 2004 04A073 25m 1:11.48
5 1281 Inka Vahtola Cetus Espoo 2005 05A401 25m 1:11.62
6 248 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 2005 05A161 25m 1:11.76
7 228 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 2005 05A356 25m 1:11.81
8 2613 Iida Heikkinen Uinti Imatra 2004 04A273 25m 1:11.82
9 63 Helmi Jouhten Kempeleen Pyrintö 2004 04A360 25m 1:12.10
10 751 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura 2005 05A173 25m 1:12.39
11 1352 Gréta Beszteri Helsingfors Simsällskap 2004 04A257 25m 1:13.01
12 2312 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura ry 2005 05A667 25m 1:13.29
13 1223 Tuuli Pippuri Cetus Espoo 2005 05A146 25m 1:13.33
14 1401 Wilma Sundt Helsingfors Simsällskap 2006 06A142 25m 1:13.41
15 1676 Kiia Metsäkonkola Salon Uimarit 2005 05A633 25m 1:13.65
16 500 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu 2005 05A066 25m 1:14.49
17 616 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere 2004 04A412 25m 1:14.60
18 1107 Janina Granberg Cetus Espoo 2006 06A403 25m 1:14.63
19 553 Aada Hakala Uinti Tampere 2004 04A041 25m 1:14.72
20 1773 Daniela Lietzén Åbo Simklubb 2006 06A241 25m 1:14.77
21 2250 Melissa Miettinen Vanders 2005 05A199 25m 1:14.89
22 577 Kanerva Kinnunen Uinti Tampere 2004 04A027 25m 1:15.18
23 221 Laura Helena Markuksela Oulun Uinti 1906 2004 04A336 25m 1:15.19
24 1230 Iisa-Lotta Rantaniitty Cetus Espoo 2006 06A450 25m 1:15.37
25 2156 Meea Juntunen Tuusulan Uimaseura ry 2005 05A451 25m 1:15.45
26 535 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere 2004 04A363 25m 1:15.46
27 2205 Elli Lenkkeri Uinti Hyvinkää 2006 06A782 25m 1:15.75
28 547 Frida Ekman Uinti Tampere 2004 04A550 25m 1:15.76
29 1994 Vlada Guljajeva Riihimäen Uimaseura 2004 04A365 25m 1:15.80
30 48 Miina Torvikoski Kemin Työväen Uimarit 2006 06A219 25m 1:16.01
31 1530 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti Ry 2005 05A070 25m 1:16.07
32 2268 Milla Strandberg Vanders 2005 05A006 25m 1:16.35
33 2237 Milla Kiviranta Vanders 2006 06A135 25m 1:16.46
34 523 Alina Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu 2004 04A322 25m 1:16.76
35 85 Inka Elamaa Oulun Lohet 2004 04A328 25m 1:16.79
36 1438 Sofi Andström ORCA Helsinki 2005 05A556 25m 1:16.92
37 391 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura 2006 06A126 25m 1:16.94
38 2157 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura ry 2006 06A002 25m 1:16.96
39 1143 Ellen Kettunen Cetus Espoo 2005 05A201 25m 1:16.97
40 2188 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila 2004 04A159 25m 1:17.00
41 243 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 2005 05A383 25m 1:17.09
42 2248 Liinu  Louhikoski Vanders 2004 04A046 25m 1:17.51
43 1628 Tuuli Peltola Raision Urheilijat 2007 07A060 25m 1:18.09
44 2472 Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A281 25m 1:18.32
45 1205 Emmi Nieminen Cetus Espoo 2006 06A030 25m 1:18.34
46 819 Emilia Rahola Porin Uimaseura 2006 06A253 25m 1:18.40
47 359 Siiri Haverinen Lahden Uimaseura 2007 07A176 25m 1:19.23
48 1480 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 25m 1:19.26
49 595 Isla Leinonen Uinti Tampere 2006 06A206 25m 1:19.29
50 1169 Matilda Leppänen Cetus Espoo 2007 07A067 25m 1:19.50
51 1514 Mirelle Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry 2007 07A001 25m 1:20.51
52 1486 IIda Tawast Simmis Grani 2007 07A124 25m 1:20.79
53 2476 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A064 25m 1:22.52
54 1147 Jenni Korkeamäki Cetus Espoo 2007 07A078 25m 1:22.58
55 1207 Petra Nieminen Cetus Espoo 2007 07A645 25m 1:22.69
56 98 Kaisa Keränen Oulun Lohet 2007 07A021 25m 1:22.88
57 931 Joanna Högback Vaasan Uimaseura-Vasa
Simsälls
2007 07A150 25m 1:22.95
58 298 Sofia Palojärvi Swimming Club Rovaniemi 2007 07A045 25m 1:23.20
59 2345 Vilma Vatanen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A210 25m 1:23.22
60 2300 Inka Hämäläinen Joensuun Uimaseura ry 2007 07A072 25m 1:23.23
61 1936 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 25m 1:23.37
62 169 Edith Ervasti Oulun Uinti 1906 2007 07A587 25m 1:23.49
63 2295 Esra Ergüner Joensuun Uimaseura ry 2007 07A077 25m 1:23.55
2019-11-30 16.14.35 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner