2021-01-16   09:48:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM-Finaalit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai aamu

Document
Start list
IKM 25m 2019 FINAALIT
Place: Vaasan Uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: marras 29, 2019 to joulu 1, 2019
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU
Finaali 1 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
10.27
Entry time
Pool
Start:
1683 1 Matias Saarinen 2006 SalU 2:40.83 25m
60 2 Miko Saukkonen 2006 KemUS 2:37.91 25m
232 3 Erik Peuhkuri 2006 OU 2:37.16 25m
927 4 Ilari Hatunen 2006 VUS-VSS 2:34.62 25m
1261 5 Tomi Silander 2006 Cetus 2:36.70 25m
1050 6 Torsti Saarela 2006 ViesU 2:37.85 25m
412 7 Casper Kvist 2006 Pyry 2:39.76 25m
1015 8 Viljo Varsanpää 2006 VUS-VSS 2:41.01 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 2 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.32
977 1 Lucas Lydman 2005 VUS-VSS 2:27.76 25m
1699 2 Oliver Priimägi 2005 SomE 2:27.76 25m
1766 3 Luka Laaksonen 2005 ÅSK 2:27.42 25m
2592 4 Arttu Venemies 2005 SWIM 2:25.33 25m
2173 5 Aapo Tuhkanen 2005 TuUS 2:26.27 25m
2479 6 Nooa Matela 2005 LrU 2:27.64 25m
1565 7 Tuomas Toppinen 2005 AUi 2:27.76 25m
1567 8 Konsta Vainio 2005 AUi 2:28.82 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 3 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.36
367 1 Aapo Koskinen 2004 LaUS 2:23.68 25m
542 2 Riccardo Castagno 2004 UiTa 2:22.35 25m
2092 3 Joona Kuitu 2004 SiWa 2:22.02 25m
88 4 Arttu Haipus 2004 OuLo 2:21.69 25m
1133 5 Veerti Juurakko 2004 Cetus 2:21.74 25m
89 6 Eetu Haipus 2004 OuLo 2:22.22 25m
438 7 Konsta Kallio 2004 TaTU 2:23.14 25m
2684 8 Seweryn  Pastucha 2004 RaisU 2:24.52 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 4 (8)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.40
378 1 Eetu Palvanen 2003 LaUS 2:20.15 25m
508 2 Nooa lehtoniemi 2003 UKK 2:19.52 25m
1124 3 Alexander Huhtala 2003 Cetus 2:19.02 25m
583 4 Joona Kortteinen 2003 UiTa 2:18.47 25m
2399 5 Risto Martikainen 2003 KoU 2:18.48 25m
1779 6 Arttu Mäenpää 2003 ÅSK 2:19.28 25m
985 7 Teemu Oksakari 2003 VUS-VSS 2:20.02 25m
585 8 Visa Kotiniitty 2003 UiTa 2:21.01 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 13 years
ID
Lane
Name
Born
Club
10.45
Entry time
Pool
Start:
1463 1 Aleksandr Vysotskiy 2006 ORCA 2:32.66 25m
1502 2 Joonatan Davie 2006 AUi 2:32.34 25m
1137 3 Risto Kallström 2006 Cetus 2:26.25 25m
116 4 Kalle Pesälä 2006 OuLo 2:22.84 25m
1198 5 Boris Minkovski 2006 Cetus 2:23.97 25m
121 6 Konsta Rantasuo 2006 OuLo 2:30.47 25m
1588 7 Lauri Aho 2006 RaisU 2:32.35 25m
2396 8 Konsta Kukkonen 2006 KoU 2:33.89 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 14 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.49
1196 1 Teo Mattelmäki 2005 Cetus 2:23.52 25m
1909 2 Nico Peltonen 2005 HyUS 2:22.37 25m
518 3 Miklas Pikkuhuhta 2005 UKK 2:20.54 25m
1504 4 Ajjuub Ezzat 2005 AUi 2:18.48 25m
1361 5 Samuel Halminen 2005 HSS 2:20.20 25m
2279 6 Leo Währn 2005 Vanders 2:21.73 25m
654 7 Samuel Sainio 2005 UiTa 2:23.40 25m
394 8 Topias Tynjä 2005 LaUS 2:24.69 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 15 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.54
459 1 Lassi Niemi 2004 TaTU 2:20.21 25m
431 2 Miro Birkstedt 2004 TaTU 2:18.11 25m
1991 3 Onni Äijälä 2004 RiUS 2:14.87 25m
383 4 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 2:10.06 25m
1383 5 Davin Lindholm 2004 HSS 2:12.37 25m
1541 6 Juuso Leppänen 2004 AUi 2:17.78 25m
353 7 Taavi Backman 2004 LaUS 2:18.26 25m
1904 8 Joonas Maaranen 2004 HyUS 2:21.20 25m
Event 2, P13,14,15,16 200m SKU Finaali 16 years
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
10.58
976 1 Alex Lydman 2003 VUS-VSS 2:14.98 25m
168 2 Paavo Erkinaro 2003 OU 2:13.75 25m
1116 3 Niklas Hatakka 2003 Cetus 2:10.81 25m
503 4 Jami Ihalainen 2003 UKK 2:05.77 25m
2478 5 Niko Matela 2003 LrU 2:09.97 25m
233 6 Olli-Pekka Pietarila 2003 OU 2:12.60 25m
41 7 Toni Lipponen 2003 KemTU 2:14.02 25m
1864 8 Lauri Tolvanen 2003 HaUS 2:16.56 25m
2019-11-29 09.14.22 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner