Ohjelma Mikropolix-Uinnit 16.11.2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Lähtölista Laji 31
|
Kilpailu |
MIKROPOLIX-UINNIT 16.11.2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 marraskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Riihimäki |
|
Tulostusaika |
11:23 |
|
|
Järjestäjä |
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 marraskuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 31, 200m Sekauinti Naiset |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Jenna Rantanen |
2008 |
08A644 |
Cetus |
|
25m |
|
|
4 |
Pinja Kotakoski |
2008 |
08A156 |
Cetus |
|
25m |
3:58.49 |
3:58.49 |
5 |
Kaisla Paalanen |
2008 |
08A326 |
RiUS |
|
25m |
3:58.63 |
3:58.63 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Vieno Niemi |
2007 |
07A266 |
RiUS |
|
25m |
3:52.04 |
3:52.04 |
3 |
Emmi Pernaa |
2008 |
08A186 |
Cetus |
|
25m |
3:49.53 |
3:49.53 |
4 |
Minni Kovalainen |
2008 |
08A196 |
Cetus |
|
25m |
3:34.33 |
3:34.33 |
5 |
Aino Nokikuru |
2007 |
07A268 |
RiUS |
|
25m |
3:36.78 |
3:36.78 |
6 |
Helmi Olander |
2008 |
08A629 |
RiUS |
|
25m |
3:51.31 |
3:51.31 |
7 |
Emma Kaivola |
2009 |
09A139 |
RiUS |
|
50m |
3:59.53 |
3:54.53 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Moona Anttila |
2008 |
08A289 |
RiUS |
|
25m |
3:29.79 |
3:29.79 |
2 |
Anna Ryhänen |
2008 |
08A309 |
Cetus |
|
25m |
3:27.21 |
3:27.21 |
3 |
Liinu Nevalainen |
2009 |
09A151 |
Cetus |
|
25m |
3:20.33 |
3:20.33 |
4 |
Siiri Attola |
2009 |
09A258 |
RiUS |
|
50m |
3:24.00 |
3:19.00 |
5 |
Lotta Martikainen |
2008 |
08A343 |
Cetus |
|
25m |
3:19.66 |
3:19.66 |
6 |
Ronja Pyrhönen |
2008 |
08A193 |
Cetus |
|
50m |
3:31.02 |
3:26.02 |
7 |
Hanna Vänni |
2008 |
08A466 |
UiTa |
|
25m |
3:29.48 |
3:29.48 |
8 |
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
08A192 |
Cetus |
|
25m |
3:34.19 |
3:34.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jade Brelo |
2008 |
08A066 |
Cetus |
|
25m |
3:14.15 |
3:14.15 |
2 |
Jenna Helminen |
2005 |
05A300 |
RiUS |
|
25m |
3:04.78 |
3:04.78 |
3 |
Helmi Kittelä |
2008 |
08A095 |
RiUS |
|
25m |
2:59.88 |
2:59.88 |
4 |
Milka Marjakaarto |
2007 |
07A546 |
Cetus |
|
50m |
3:00.41 |
2:55.41 |
5 |
Saga Linnosaari |
2008 |
08A268 |
Cetus |
|
25m |
2:56.76 |
2:56.76 |
6 |
Elina Malinen |
2009 |
09A134 |
RiUS |
|
50m |
3:08.47 |
3:03.47 |
7 |
Rebecca Mäkinen |
2008 |
08A232 |
UiTa |
|
25m |
3:09.44 |
3:09.44 |
8 |
Iiris Myllymäki |
2008 |
08A395 |
Cetus |
|
25m |
3:14.97 |
3:14.97 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ellen Lindell |
2007 |
07A396 |
Cetus |
|
50m |
2:58.19 |
2:53.19 |
2 |
Siiri Ruponen |
2005 |
05A287 |
RiUS |
|
25m |
2:47.38 |
2:47.38 |
3 |
Julia Tuura |
2004 |
04A297 |
RiUS |
|
50m |
2:40.02 |
2:35.02 |
4 |
Elli Lenkkeri |
2006 |
06A782 |
UH |
|
50m |
2:37.14 |
2:32.14 |
5 |
Vlada Guljajeva |
2004 |
04A365 |
RiUS |
|
25m |
2:35.00 |
2:35.00 |
6 |
Enna Äyrämöinen |
2007 |
07A198 |
Cetus |
|
25m |
2:43.24 |
2:43.24 |
7 |
Dominika Stalinskaja |
2007 |
07A650 |
Cetus |
|
50m |
2:55.83 |
2:50.83 |
8 |
Veera Mustonen |
2008 |
08A332 |
RiUS |
|
25m |
2:55.41 |
2:55.41 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.12 |
Tulostuspäivämäärä |
16 marraskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura |
Tulostusaika |
11:23 |
|