Program för Sundsvall Arena Cup 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 - Lördag - Tävlingsstart 10.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Himlabadet (50m) |
Arrangör: |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 sep 2020 till den 27 sep 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Medley Damer A-B
|
Försök 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
1 |
|
Emilia Sundholm |
2007 |
NJURUNDA |
1:40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Ellen Johansson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
3 |
|
Linnea Drewes |
2004 |
SK ÄGIR |
1:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Lovisa Lindberg |
2007 |
SÖDERTÖRN |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
5 |
|
Nike Wassberg |
2006 |
SK ÄGIR |
1:29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
6 |
|
Emma Mattsson |
2006 |
SK ÄGIR |
1:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
7 |
|
Shewita Tsegay |
2006 |
NJURUNDA |
1:38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
8 |
|
Noelia Frank |
2007 |
SUNDSVALL |
1:40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Medley Damer A-B |
Försök 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
0 |
|
Alexandra Blomqvist |
2007 |
NJURUNDA |
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
1 |
|
Dina Larsson |
2004 |
TÄBY SIM |
1:17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
235 |
2 |
|
Selma Zachrisson |
2003 |
SK ÄGIR |
1:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
3 |
|
Nina Pavlovic Cano |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:09.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
4 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
1:05.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
5 |
|
Ebba Hann |
2004 |
SK ÄGIR |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
6 |
|
Agnes Jakobsson |
2005 |
SK ÄGIR |
1:10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
7 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
1:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
8 |
|
Ella Gunnarsson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
9 |
|
Freja Lorentzen |
2007 |
SK ÄGIR |
1:24.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Medley Damer A-B |
Försök 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
0 |
|
Felicia Klintemar |
2005 |
SÖDERTÖRN |
1:21.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Ronja Widell |
2004 |
HÄRNÖSAND |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Linn Bengtsson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
1:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Frida Florén |
2004 |
NJURUNDA |
1:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
1:04.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
NJURUNDA |
1:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Clara Bergh |
2004 |
NJURUNDA |
1:09.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Saga Persson |
2003 |
NJURUNDA |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
244 |
8 |
|
Irene Nasta |
2004 |
SK ÄGIR |
1:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
9 |
|
Wilja Edin |
2006 |
NJURUNDA |
1:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 19, 100m Medley Damer A-B |
Försök 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
0 |
|
Kristina Vestman |
2004 |
HÄRNÖSAND |
1:20.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Linnea Sjöberg |
2006 |
HÄRNÖSAND |
1:15.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
|
Hanna Jonasson |
2004 |
NJURUNDA |
1:11.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
3 |
|
Tyra Strömbom |
2004 |
NJURUNDA |
1:09.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Wilma Persson |
2001 |
SUNDSVALL |
1:04.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
5 |
|
Gloria Muzito |
2002 |
NJURUNDA |
1:06.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
6 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
TÄBY SIM |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
7 |
|
Sofia Boije |
2003 |
SK ÄGIR |
1:13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
250 |
8 |
|
Alice Eriksson |
2004 |
SK ÄGIR |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
9 |
|
Ebba Mattisson |
2006 |
SÖDERTÖRN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-26 09:12:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
|
|
|
|