Program för Duvedoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 12/1 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.30-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Duveholmshallen |
Arrangör: |
Karineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Flickor A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Siobhan Millard |
2007 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Hanna Mikulska |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:58.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
3 |
|
Paula Edebrink |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:49.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:43.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
5 |
|
Angelica Ljungcrantz |
1993 |
TROSABYGD. |
1:45.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Alicia Andersson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:50.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
7 |
|
Ella Forsmark |
2005 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Flickor A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
|
Cindra Lindström |
2006 |
KATRINEHOL |
1:40.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:37.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
3 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:34.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:33.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
5 |
|
Filippa Andersson-Lundin |
2007 |
NKK |
1:34.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
6 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
1:36.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
7 |
|
Louise Lowe |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:37.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
8 |
|
Thea Lundgren |
2006 |
STRÄNGNÄS |
1:42.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Flickor A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:32.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
2 |
|
Tuva Lovinge |
2006 |
NKK |
1:30.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Alicia Wallberg |
2007 |
NKK |
1:30.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:30.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:30.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Edith Nyman |
2007 |
NKK |
1:30.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
7 |
|
Cornelia Eidefors |
2002 |
NKK |
1:31.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
8 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
KATRINEHOL |
1:32.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Flickor A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Vera Romin |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:27.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
1:24.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
3 |
|
Ebba Holgersson |
2005 |
NKK |
1:16.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Sara Wallberg |
1999 |
NKK |
1:08.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Ella Lindroth |
2001 |
NKK |
1:12.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
NKK |
1:23.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:25.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
8 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
1:29.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-12 08:38:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|