Program för Duvedoppet 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 12/1 Klockan 09.30 (Insim kl. 08.30-09.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Duveholmshallen |
Arrangör: |
Karineholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 jan 2020 till den 12 jan 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Frisim Flickor A-C
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
1 |
|
Stella Fredriksson |
2007 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
2 |
|
Ellen Vikström |
2006 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
|
Thea Lundgren |
2006 |
STRÄNGNÄS |
2:56.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Linnéa Magnusson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:53.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
5 |
|
Ella Hagström |
2007 |
NKK |
2:54.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
Alicia Andersson |
2005 |
ESKILSTUNA |
3:15.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Cindra Lindström |
2006 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
8 |
|
Elin Andersson |
2005 |
KATRINEHOL |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Frisim Flickor A-C |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
|
Alicia Wallberg |
2007 |
NKK |
2:48.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
2 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
2:38.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
2003 |
STRÄNGNÄS |
2:35.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Ester Costa |
2006 |
ESKILSTUNA |
2:31.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Hilma Broden |
2003 |
NKK |
2:31.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Alice Roos |
2007 |
ESKILSTUNA |
2:35.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Amanda Malmström |
2007 |
ESKILSTUNA |
2:42.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
ESKILSTUNA |
2:50.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 200m Frisim Flickor A-C |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
1 |
|
Frida Karlsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:27.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
|
Annie Westerlund |
2002 |
NKK |
2:25.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Filippa Karlsson |
2004 |
KATRINEHOL |
2:23.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Sara Wallberg |
1999 |
NKK |
2:08.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
5 |
|
Ebba Bladh Hazard |
2004 |
NKK |
2:09.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Sigrid Bengtsson |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:24.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
7 |
|
Stefanie Petrovic |
2003 |
NKK |
2:25.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Ellen Roos |
2005 |
ESKILSTUNA |
2:28.75 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-01-12 08:38:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|