Startliste for Fyn Rundt 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Fyn Rundt 2 |
|
Udskriftsdato |
02 november 2019 |
|
|
Stævne by |
Odense |
|
Udskriftstidspunkt |
09:49 |
|
|
Arrangør |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
02 november 2019 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 10:30 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
25 |
1 |
Alberte Hummelhoff |
2010 |
1002AC |
NYBORG |
|
25m |
|
29 |
2 |
Anna Lindstedt |
2010 |
1092AG |
NYBORG |
|
25m |
2:20.13 |
192 |
3 |
Caroline B. Guldborg |
2019 |
0908BA |
NYBORG |
|
25m |
1:57.12 |
51 |
4 |
Karla Krog |
2011 |
1172AC |
NYBORG |
|
25m |
2:12.20 |
22 |
5 |
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
0852AT |
NYBORG |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
14 |
1 |
Julie Dyrelund Rasmussen |
2010 |
1008AE |
RINGE |
|
25m |
1:49.67 |
111 |
2 |
Lisa Bjergmann Jensen |
2007 |
0746AP |
FREM |
|
25m |
1:42.54 |
66 |
3 |
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
NYBORG |
|
25m |
1:38.91 |
53 |
4 |
Katrine Vølund |
2008 |
0894AG |
NYBORG |
|
50m |
1:40.98 |
101 |
5 |
Kamille Caspersen |
2009 |
0930BA |
FREM |
|
25m |
1:47.15 |
179 |
6 |
Sarah Tranekjer |
2008 |
0898AP |
H2Odense |
|
25m |
1:51.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
FREM |
|
25m |
1:30.44 |
184 |
2 |
Rebekka Elholm |
2009 |
0916AI |
H2Odense |
|
25m |
1:29.26 |
107 |
3 |
Ghezal Fahim |
2005 |
0564AY |
FREM |
|
25m |
1:24.55 |
118 |
4 |
Meryem Ercaliskan |
2007 |
0788AU |
FREM |
|
25m |
1:29.23 |
141 |
5 |
Liv Emilie Poulsen |
2007 |
0776AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:30.17 |
77 |
6 |
Signe Christiansen |
2008 |
0838AJ |
NYBORG |
|
25m |
1:33.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
140 |
1 |
Johanne Terkelsen |
2007 |
0788AP |
SVENDBORG |
|
25m |
1:24.00 |
138 |
2 |
Alvina Vahala Hvass |
2006 |
0606AH |
SVENDBORG |
|
25m |
1:22.79 |
106 |
3 |
Anna Mathilde Kruse |
2006 |
0666AT |
FREM |
|
25m |
1:15.23 |
108 |
4 |
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
FREM |
|
25m |
1:22.39 |
157 |
5 |
Sofia Mortensen |
2007 |
0786AK |
TOMMERUP |
|
25m |
1:23.79 |
69 |
6 |
Oceane Cailho |
2008 |
0866AF |
NYBORG |
|
25m |
1:24.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
147 |
1 |
Lærke D Huusfeldt |
2006 |
0608AK |
SVENDBORG |
|
25m |
1:14.50 |
65 |
2 |
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
NYBORG |
|
50m |
1:10.70 |
155 |
3 |
Mette Bruun-Petersen |
2001 |
0196AT |
TOMMERUP |
|
50m |
1:02.04 |
156 |
4 |
Rikke Bruun-Petersen |
2005 |
0522AN |
TOMMERUP |
|
25m |
1:09.35 |
41 |
5 |
Freya Isabel Christensen |
2005 |
0534AV |
NYBORG |
|
25m |
1:12.97 |
36 |
6 |
Eszter Vad |
2007 |
0716AK |
NYBORG |
|
25m |
1:14.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
02 november 2019 |
Licens til Frem Odense |
Udskriftstidspunkt |
09:49 |
|