Startliste for Saltis Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Nacka simhall |
Organizer: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 3, 2019 to Nov 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
120 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AM2706 |
25m |
1:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
Axel Hallenborg |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2004 |
AO5504 |
25m |
1:13.96 |
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Jonatan Eriksson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AB1106 |
25m |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Joel Aggefors |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AY3903 |
25m |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
111 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AG2306 |
25m |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
David Berggren |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AH5905 |
25m |
1:19.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
274 |
|
Ludvig Aronsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AW0105 |
25m |
1:19.68 |
|
|
|
|
|
9 |
249 |
|
Lukas Engström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV5105 |
25m |
1:21.12 |
|
|
|
|
|
10 |
190 |
|
Maximus Brandt |
Tyresö Simsällskap |
2005 |
AP2105 |
25m |
1:23.37 |
|
|
|
|
|
11 |
117 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Felix Norlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6705 |
25m |
1:24.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
58 |
|
Mikael Lanestrand |
Skuru Idrottsklubb |
2005 |
AI7705 |
25m |
1:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
205 |
|
Axel Lund |
Tyresö Simsällskap |
2006 |
AW1706 |
25m |
1:30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Ivan Hvenmark |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2006 |
AI4706 |
25m |
1:31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
272 |
|
Erik Dahle |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AV5905 |
25m |
1:31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
27 |
|
Henrik Viberg |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AF7106 |
25m |
1:34.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
167 |
|
Max Regnander |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AS3706 |
25m |
1:35.98 |
|
|
19 |
6 |
|
Mathias Steffansson |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
1:37.31 |
|
|
|
2005 |
AF2505 |
|
20 |
271 |
|
William Westerberg |
Lidingö Simklubb |
|
|
25m |
1:38.92 |
|
|
|
2006 |
AV6306 |
|
21 |
77 |
|
Xander Nolte |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
1:42.58 |
|
|
|
2006 |
AW4506 |
|
22 |
35 |
|
Oliver Timm |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
25m |
1:42.81 |
|
|
|
2006 |
AE0706 |
|
23 |
141 |
|
Hampus Glanshed |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AV2306 |
|
24 |
59 |
|
Matteo Lesse |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
AE4506 |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 21:49:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|
|
|
|
|
|