Program för Saltis Cup 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 nov 2019 till den 3 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
236 |
2 |
|
Havana Nordgren |
2006 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
3 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
SS04 |
1:40.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
4 |
|
Ida Källman |
2006 |
ÖSMO SS |
1:41.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
2 |
|
Alice Blomqvist |
2006 |
SKURU IK |
1:37.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
3 |
|
Elise Blomström |
2006 |
SS04 |
1:35.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
4 |
|
Linn Lynch |
2005 |
SS04 |
1:36.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
5 |
|
Maja Andersson |
2006 |
TYRESÖ SS |
1:39.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
1 |
|
Alicia Roman |
2006 |
TUREBERG |
1:32.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
243 |
2 |
|
Amanda Hörberg |
2006 |
SS04 |
1:29.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
3 |
|
Felicia Wadell |
2006 |
SS04 |
1:29.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
SALTSJÖB |
1:29.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
5 |
|
Alva Zander |
2006 |
ÖSMO SS |
1:31.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Julia Marklund |
2006 |
TUREBERG |
1:35.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Bonnie Tham |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:23.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Felicia Westerdahl |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:23.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
3 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
1:20.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:21.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Hanna Carlberg |
2003 |
LIDINGÖ SK |
1:23.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
258 |
6 |
|
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
SS04 |
1:25.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
1 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
SKK |
1:19.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
SALTSJÖB |
1:16.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
SALTSJÖB |
1:08.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
SKK |
1:15.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Vida Haesert |
2006 |
SKK |
1:17.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
SKK |
1:19.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-03 08:41:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|