Ohjelma Saltis Cup 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Nacka simhall |
Organizer: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 3, 2019 to Nov 3, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
50m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
116 |
|
Samuel Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AA8908 |
25m |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
266 |
|
Lucas Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AD6709 |
25m |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
265 |
|
Alexander Bouchet |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2007 |
AO8707 |
25m |
38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Otto Andersson |
Tyresö Simsällskap |
2008 |
AG5308 |
25m |
39.11 |
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
25m |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Ted Körberg |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AG5508 |
25m |
41.24 |
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Albert Sharpe |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AL4308 |
25m |
42.81 |
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Vasilis Maximilian Rosenqvist |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
2009 |
AA9709 |
25m |
43.17 |
|
|
|
|
|
9 |
200 |
|
Vilgot Hårding-Nordkvist |
Tyresö Simsällskap |
2008 |
AK7308 |
25m |
43.87 |
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Eric Björkholm |
Skuru Idrottsklubb |
2009 |
AD2109 |
25m |
44.23 |
|
|
|
|
|
11 |
229 |
|
Emanuel Liljestedt |
Ösmo Simsällskap |
2008 |
AD6108 |
25m |
44.71 |
|
|
|
|
|
12 |
231 |
|
Adrian Eriksson |
Ösmo Simsällskap |
2008 |
AG3508 |
25m |
45.99 |
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Ludvig Axegård |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2008 |
AI1108 |
25m |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
192 |
|
Erik Förborgen |
Tyresö Simsällskap |
2008 |
AF0708 |
25m |
47.90 |
|
|
|
|
|
15 |
259 |
|
Hugo Bentzer |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2009 |
AG6309 |
25m |
49.21 |
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Nils Ekengren |
Skuru Idrottsklubb |
2010 |
AD2510 |
25m |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
17 |
14 |
|
Hugo Leiderman |
Gustavsbergs Simsällskap |
2008 |
AL1708 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
75 |
|
Philip Hedqvist Göthberg |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AP0907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
165 |
|
Olof Westas |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AL3907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
79 |
|
Alexander Lundström-Gars |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AS3107 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
15 |
|
Filip Torres |
Gustavsbergs Simsällskap |
2009 |
AH4909 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-01 21:49:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Saltsjöbadens Idrottsförening |
|
|
|
|