Program för Utmanaren 20191124 Täby Sim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
1 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Nina Schwerdt |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
161 |
3 |
|
Mathilda Sterner |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Samuel Brinkenberg |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Itay Tamir |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Mixed |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Jonathan McCullagh |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Edward Runebrant |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Viktoria Dobrosevic |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Gurleena Kaur |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
5 |
|
Hitoshi Shirabe |
2008 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
6 |
|
Leon Finnström |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Mixed |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
1 |
|
Cornelia Sjöberg |
2008 |
TÄBY SIM |
49.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Elisabeth Akopian |
2008 |
TÄBY SIM |
47.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
3 |
|
David Sommar |
2010 |
TÄBY SIM |
46.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
4 |
|
Satoshi Shirabe |
2006 |
TÄBY SIM |
46.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
5 |
|
William Clason |
2008 |
TÄBY SIM |
48.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Christoffer Lenstad |
2008 |
TÄBY SIM |
49.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Frisim Mixed |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
1 |
|
Elias Steinle |
2007 |
TÄBY SIM |
45.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Gabriel Florin |
2008 |
TÄBY SIM |
43.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
3 |
|
Erik Lagergren |
2004 |
TÄBY SIM |
40.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
4 |
|
Malte Steinle |
2009 |
TÄBY SIM |
43.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
5 |
|
Sara Fahlgren |
2005 |
TÄBY SIM |
45.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
6 |
|
Caesar Sparacio |
2007 |
TÄBY SIM |
45.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-24 16:07:28 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|