Program for Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 336 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:27.72 | |
2 | 105 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 50 m | 2:34.99 | |
3 | 304 | Echardt Frederikke | 2002 | TRITON B | 0274AG | 50 m | 2:35.33 | |
4 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:35.84 | |
5 | 7 | Falsdóttir Eva Margrét | 2005 | IRB | 050605-3020 | 50 m | 2:36.69 | |
6 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:37.21 | |
7 | 99 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:37.54 | |
8 | 311 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:37.99 | |
9 | 361 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 50 m | 2:38.18 | |
10 | 34 | Bergdahl Moa | 2003 | TEAM WEST | BB8603 | 50 m | 2:39.85 | |
11 | 40 | Almqvist Cornelia | 2002 | TEAM WEST | AJ6602 | 50 m | 2:41.37 | |
12 | 114 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 50 m | 2:42.12 | |
13 | 57 | Andersson Johanna | 2002 | MKK | AK8202 | 50 m | 2:42.65 | |
14 | 127 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:43.11 | |
15 | 359 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:43.23 | |
16 | 119 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 50 m | 2:44.22 | |
17 | 43 | Alsop Lovisa | 2001 | TEAM WEST | AJ9601 | 50 m | 2:44.37 | |
18 | 26 | Dahlgren Lina | 2005 | TEAM WEST | AD8805 | 50 m | 2:44.46 | |
19 | 329 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:45.12 | |
20 | 106 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | A6 | 0546AV | 50 m | 2:45.67 | |
21 | 87 | Wallström Maya | 2004 | VELLINGE-N | AT4804 | 50 m | 2:45.95 | |
22 | 387 | Bruhn Emma | 2002 | SØLLERØD | 0206AQ | 50 m | 2:47.11 | |
23 | 350 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 2:47.67 | |
24 | 367 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 50 m | 2:47.67 | |
25 | 351 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 50 m | 2:48.58 | |
26 | 189 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 2:49.57 | |
27 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:49.82 | |
28 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:50.06 | |
29 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:52.58 | |
30 | 135 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 2:53.26 | |
31 | 281 | Mathiesen Mathilde | 2004 | VAT CPH | 0432AD | 50 m | 2:54.79 | |
32 | 219 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 50 m | 2:54.96 | |
33 | 241 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 2:55.00 | |
34 | 186 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 50 m | 2:56.93 | |
35 | 342 | Luminari Luna | 2005 | VAT CPH-MK | 0534AO | 50 m | 2:58.62 | |
36 | 77 | Olsson Nora | 2005 | MKK | AW9805 | 50 m | 2:58.76 | |
37 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:58.94 | |
38 | 222 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:00.51 | |
39 | 232 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 50 m | 3:06.74 | |
40 | 134 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 3:15.44 | |
41 | 47 | Nielsen Lina | 2005 | TEAM WEST | AD5605 | 50 m | 3:33.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |