Program för Arena Lyngby Open 2020 Stadion
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 50 m | 2:01.51 | |
2 | 120 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:03.78 | |
3 | 24 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:04.60 | |
4 | 1 | Merkle Bettina | 1989 | NECKARSULM | 50 m | 2:07.38 | ||
5 | 378 | Krog Emilie | 2002 | HOVEDSTAD | 0224AU | 50 m | 2:07.62 | |
6 | 128 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:07.78 | |
7 | 45 | Abrahamsson Sofia | 2005 | TEAM WEST | AB8605 | 50 m | 2:08.01 | |
8 | 31 | Wijk Mellie | 2002 | TEAM WEST | AM1602 | 50 m | 2:08.21 | |
9 | 95 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | A6 | 0358AB | 50 m | 2:08.96 | |
10 | 331 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 50 m | 2:09.26 | |
11 | 348 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 50 m | 2:09.29 | |
12 | 211 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 2:09.43 | |
13 | 243 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:09.57 | |
14 | 124 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:09.76 | |
15 | 33 | Widerberg Karin | 2003 | TEAM WEST | AO3803 | 50 m | 2:10.30 | |
16 | 283 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VAT CPH | 0598AB | 50 m | 2:10.43 | |
17 | 73 | Osterman Julia | 2004 | MKK | AS5804 | 50 m | 2:10.86 | |
18 | 21 | Häll Thilda | 2005 | TEAM WEST | AE5205 | 50 m | 2:11.11 | |
19 | 152 | Tversted Martha Vitus | 2002 | HØRSHOLM | 0202AE | 50 m | 2:11.30 | |
20 | 19 | Thid Linn | 2003 | TEAM WEST | AG5803 | 50 m | 2:11.43 | |
21 | 223 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HERLEV | 0484AI | 50 m | 2:11.80 | |
22 | 291 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 2:11.91 | |
23 | 153 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:12.59 | |
24 | 23 | Avdic Selma | 2003 | TEAM WEST | AM6803 | 50 m | 2:12.87 | |
25 | 174 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:12.90 | |
26 | 125 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 50 m | 2:12.99 | |
27 | 245 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:12.99 | |
28 | 46 | Cuperus Marit | 2002 | TEAM WEST | BD0202 | 50 m | 2:13.38 | |
29 | 379 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:13.40 | |
30 | 365 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 50 m | 2:14.03 | |
31 | 251 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 2:14.27 | |
32 | 164 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 2:14.38 | |
33 | 360 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:14.43 | |
34 | 123 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:14.66 | |
35 | 349 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 2:14.77 | |
36 | 121 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:15.41 | |
37 | 90 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 50 m | 2:15.45 | |
38 | 109 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 50 m | 2:16.05 | |
39 | 258 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 2:16.21 | |
40 | 213 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 2:16.25 | |
41 | 375 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:16.60 | |
42 | 199 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 50 m | 2:16.61 | |
43 | 6 | Einarsdóttir Thelma Lind | 2005 | IRB | 260105-3450 | 50 m | 2:16.96 | |
44 | 284 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | VAT CPH | 0508AB | 50 m | 2:17.20 | |
45 | 328 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 50 m | 2:17.50 | |
46 | 334 | Kirketerp Cille | 2005 | VAT CPH-MK | 0526AK | 50 m | 2:17.83 | |
47 | 256 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:17.90 | |
48 | 88 | Skoglund Alice | 2003 | VELLINGE-N | BO5603 | 50 m | 2:18.26 | |
49 | 324 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 2:18.32 | |
50 | 339 | Eiler Filippa | 2005 | VAT CPH-MK | 0588AI | 50 m | 2:19.07 | |
51 | 182 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:19.23 | |
52 | 197 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 50 m | 2:19.81 | |
53 | 338 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:20.40 | |
54 | 196 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 50 m | 2:20.47 | |
55 | 94 | Andersen Juliane Bo | 2005 | A6 | 0564AL | 50 m | 2:20.56 | |
56 | 48 | Eriksson Hilda | 2004 | TEAM WEST | AO5204 | 50 m | 2:20.60 | |
57 | 147 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:20.60 | |
58 | 373 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 2:20.71 | |
59 | 229 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 50 m | 2:20.80 | |
60 | 345 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:20.85 | |
61 | 332 | Pedersen Hannah B. | 2005 | VAT CPH-MK | 0574AD | 50 m | 2:21.10 | |
62 | 155 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:21.19 | |
63 | 318 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 50 m | 2:21.25 | |
64 | 228 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 2:21.32 | |
65 | 333 | Salomonsen Kajsa | 2005 | VAT CPH-MK | 0514AD | 50 m | 2:21.38 | |
66 | 317 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 50 m | 2:21.42 | |
67 | 78 | Persson Amanda | 2005 | MKK | AJ0805 | 50 m | 2:21.50 | |
68 | 156 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 2:21.90 | |
69 | 85 | Söderholm Kajsa | 2004 | VELLINGE-N | AN2404 | 50 m | 2:22.07 | |
70 | 13 | Sigurðardóttir Ásta Kamilla | 2004 | IRB | 230204-2760 | 50 m | 2:22.76 | |
71 | 321 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 50 m | 2:23.00 | |
72 | 262 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 2:23.16 | |
73 | 357 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 2:23.93 | |
74 | 265 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 50 m | 2:24.10 | |
75 | 157 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 2:24.51 | |
76 | 151 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:25.00 | |
77 | 64 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 50 m | 2:25.10 | |
78 | 288 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 50 m | 2:25.47 | |
79 | 188 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 2:25.61 | |
80 | 239 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 50 m | 2:26.12 | |
81 | 364 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 50 m | 2:26.72 | |
82 | 37 | Virén Astrid | 2004 | TEAM WEST | AV5204 | 50 m | 2:26.91 | |
83 | 319 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 50 m | 2:27.74 | |
84 | 315 | Hougaard Camilla | 2002 | TRITON B | 0282AJ | 50 m | 2:28.30 | |
85 | 344 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:29.24 | |
86 | 263 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 2:29.53 | |
87 | 142 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 50 m | 2:29.76 | |
88 | 383 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 50 m | 2:30.01 | |
89 | 233 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 50 m | 2:30.40 | |
90 | 176 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 50 m | 2:31.00 | |
91 | 183 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 2:33.04 | |
92 | 261 | Orben Helene | 2005 | FARUM | 0548BA | 50 m | 2:38.29 | |
93 | 143 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 50 m | 2:45.00 | |
94 | 260 | Borgmann Isabella | 2005 | FARUM | 0502AX | 50 m | 2:48.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 17 januar 2020 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:12 |