Program för Jubileumscupen 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vara Badhus |
Arrangör: |
Varabygdens Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 8 dec 2019 till den 8 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
PELLE - Per Larsson Lantbruk & Entreprenad |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
2 |
|
Paulina Hultberg |
2005 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
3 |
|
Mona Fransson |
2006 |
MELLERUD |
1:47.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Hanna Haggård |
2007 |
MARIESTAD |
2:03.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Jessica Sagré |
1980 |
ALINGSÅS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
1 |
|
Mira Löfgren |
2005 |
SK ALINGSÅ |
1:44.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
|
Fanny Gunnarsmo |
2006 |
VARABYGDEN |
1:39.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
145 |
3 |
|
Alma Haknert |
2007 |
SK ALINGSÅ |
1:34.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
4 |
|
Florence Schneider |
2004 |
MELLERUD |
1:35.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
5 |
|
Elin Lindblom |
2007 |
VARABYGDEN |
1:40.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
6 |
|
Nora Forsdahl |
2005 |
MELLERUD |
1:46.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
1:33.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Ida Vizlin |
2004 |
SKÖVDE SS |
1:33.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Belinda Partanen |
2005 |
SKÖVDE SS |
1:32.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Saga Leo |
2006 |
SKÖVDE SS |
1:33.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Rebecka Larsson |
2003 |
LIDKÖPING |
1:33.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Ruslana Hasselberg |
2004 |
MELLERUD |
1:34.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Stella Andersson |
2007 |
SKÖVDE SS |
1:30.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Agnes Bennehed |
2005 |
VÄNERSBORG |
1:29.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
3 |
|
Elsa Olsson |
2003 |
MARIESTAD |
1:26.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
4 |
|
Isabelle Gereonsson |
2007 |
SKÖVDE SS |
1:28.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Lisa Andersson |
2005 |
SK GÖTENE |
1:29.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
6 |
|
Juliette Erixon |
2005 |
SK ALINGSÅ |
1:32.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Thea Andersson |
2003 |
VARABYGDEN |
1:24.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Tove Öjersson |
2005 |
SK GÖTENE |
1:24.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
3 |
|
Ella Winqvist |
2007 |
SKÖVDE SS |
1:23.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Gabriella Björkdahl |
2004 |
LIDKÖPING |
1:23.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Alicia Miteva |
2004 |
SKÖVDE SS |
1:24.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Sara Vendel Gunnarsson |
2005 |
SKÖVDE SS |
1:25.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Ellen Persson |
2004 |
MARIESTAD |
1:20.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
2 |
|
Clara Westh |
2004 |
LIDKÖPING |
1:19.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Sofia Wallengren |
2002 |
MARIESTAD |
1:17.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Filippa Lind |
2004 |
FALKÖPING |
1:17.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
5 |
|
Lilly Axelsson |
2006 |
LIDKÖPING |
1:20.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
6 |
|
Emilia Eliaeson |
2000 |
VARABYGDEN |
1:21.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer A, B, C |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
1 |
|
Hanna Andrén |
2004 |
SK ALINGSÅ |
1:14.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
|
Elin Salegård |
2005 |
LIDKÖPING |
1:12.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Ebba Olsson |
2001 |
MARIESTAD |
1:08.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4 |
|
Francesca Clark |
2001 |
FALKÖPING |
1:10.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
5 |
|
Lina Watz |
1996 |
KARLSTAD |
1:13.96 |
25m |
S9 |
|
31 |
6 |
|
Agnes Carlsson-Djerf |
2006 |
LIDKÖPING |
1:16.93 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-08 07:45:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
|
|
|
|