2019-12-09   03:36:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Jubileumscupen 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Jubileumscupen 2019
Plats: Vara Badhus Arrangör: Varabygdens Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 8 dec 2019 till den 8 dec 2019
7 50m Bröstsim Damer D, E
Sponsor: Kvänum Energi
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 84 Kerstin Landahl Skövde Simsällskap 2008 AA3608 25m 41.74
2 52 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 44.99
3 152 Ida Berlin Simklubben Alingsås 2009 AL2809 25m 45.79
4 18 Hilma Sundh Falköpings Simsällskap 2008 BE6008 25m 48.62
5 57 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 50.12
6 26 Indra Norman Simklubben Götene 2008 AL4408 25m 50.78
7 25 Ebba Öjersson Simklubben Götene 2008 AA7408 25m 51.35
8 138 Emelia Jönsson Åsundens Simsällskap 2009 AD7209 25m 52.56
9 59 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 BE2208 25m 52.58
10 157 Matilda Johannesson Alingsås SLS 2009 AV5009 25m 53.16 EFT
11 150 Olivia Ljungström Simklubben Alingsås 2008 AH3408 25m 53.89
12 35 Josefin Larsson Lidköpings Gymnastik o SS 2008 AD5208 25m 54.09
13 131 Emilia Skybro Wilhelmsson Simklubben Vänersborg 2008 AQ4808 25m 54.85
14 132 Tea Lindberg Simklubben Vänersborg 2008 AR1208 25m 55.45
15 17 Alicia Nyberg Falköpings Simsällskap 2009 AM8609 25m 55.68
16 66 Alice Stang Melleruds Simklubb 2008 AD6408 25m 56.05
17 27 Nova Svensson Simklubben Götene 2009 AE5609 25m 56.77
18 6 Alva Bramer Alingsås SLS 2009 AS7009 25m 57.12
19 130 Linnea  Edström Simklubben Vänersborg 2008 AG4608 25m 57.78
20 155 Alva Helgesson Varabygdens Simsällskap 2009 AN1409 25m 58.58 EFT
21 151 Elsa Pettersson Simklubben Alingsås 2011 AA1611 25m 59.34
22 134 Elina Månsson Simklubben Vänersborg 2008 BD5008 25m 1:00.95
23 72 Molly Johansson Skara Simsällskap 2009 AH0609 25m 1:02.59
24 58 Anni Ramberg Sundin Mariestads Simsällskap 2010 AJ1210 25m 1:03.93
25 74 Klara Holm Skara Simsällskap 2010 AF3610 25m
26 7 Adelia Erixon Alingsås SLS 2011 AD3011 25m
27 110 Isabella Gilbertsson Varabygdens Simsällskap 2010 25m
28 123 Victoria Drew Simklubben Vänersborg 2008 25m
29 8 Nelly Zetterdahl Alingsås SLS 2010 AJ6410 25m
30 106 Mariam Akil Varabygdens Simsällskap 2008 25m
31 135 Johanna Stenmark Simklubben Vänersborg 2009 AR2409 25m
32 107 Thelma Hindström Varabygdens Simsällskap 2010 25m
33 141 Tuva Arnfjorden Simklubben Alingsås 2011 25m
34 75 Moa Nordesäter Skara Simsällskap 2010 AI5810 25m
35 140 Amanda Drevik Simklubben Alingsås 2009 25m
2019-12-08 07:22:38 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben Götene

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner