Program for Open Nordic Masters 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Vanders |
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Oct 25, 2019 to Oct 27, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Selkäuinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
728 |
|
Sara Persson |
Göteborg Sim |
1983 |
AC5483 |
50m |
31.42 |
|
|
|
|
|
2 |
75 |
|
Hanna Wengrud |
Västerås Simsällskap |
1984 |
AE1284 |
50m |
2:40.49 |
|
|
|
|
|
3 |
81 |
|
Ella Wessén |
Västerås Simsällskap |
1982 |
AD3482 |
50m |
2:48.40 |
|
|
|
|
|
4 |
328 |
|
Ulla Hurula |
Kuopion Uimaseura |
1965 |
65A006 |
50m |
2:49.10 |
|
|
|
|
|
5 |
280 |
|
Johanna Kara |
Cetus Espoo |
1965 |
65A019 |
50m |
2:54.57 |
|
|
|
|
|
6 |
656 |
|
Eili Paap |
Meisterujumise U-Klubi |
1975 |
|
50m |
2:54.80 |
|
|
|
|
|
|
7 |
299 |
|
Mari Kasvio |
Cetus Espoo |
1970 |
70A166 |
50m |
2:58.56 |
|
|
|
|
|
8 |
182 |
|
Tiina Lehtonen |
Järvenpään Uintiklubi ry |
1983 |
83A137 |
50m |
2:59.06 |
|
|
|
|
|
9 |
654 |
|
Merle Vantsi |
Meisterujumise U-Klubi |
1965 |
|
50m |
2:59.37 |
|
|
|
|
|
|
10 |
557 |
|
Meri-Tuuli Viljanen |
Hydra Platypus |
1980 |
80A041 |
50m |
2:59.94 |
|
|
|
|
|
11 |
743 |
|
Louise Delani |
43 Region |
1984 |
8414AA |
50m |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Cecilia Maunsbach |
Sigma Swim Birkerød |
1964 |
6464AA |
50m |
3:06.85 |
|
|
|
|
|
13 |
487 |
|
Maria Muukkonen |
Aurajoen Uinti Ry |
1986 |
86A181 |
50m |
3:08.73 |
|
|
|
|
|
14 |
543 |
|
Emma Kyrklund |
ORCA Helsinki |
1991 |
91A578 |
50m |
3:10.86 |
|
|
|
|
|
15 |
677 |
|
Lóa Birna Birgisdóttir |
Sundfélagið Ægir |
1972 |
1201723 289 |
50m |
3:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
86 |
|
Margit Ohlsson |
Stockholmspolisens IF SF |
1945 |
AA0245 |
50m |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
17 |
210 |
|
Mia Löija |
Simmis Wanda ry |
1972 |
72A079 |
50m |
3:23.54 |
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Christine Heimhofer |
Salzburger Turnverein Schwimmen |
1968 |
29215 |
50m |
3:27.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
613 |
|
Päivi Rantala |
Nurmijärven Uinti |
1967 |
67A050 |
50m |
3:31.14 |
|
|
|
|
|
20 |
693 |
|
Anastasiia Bykova |
Fitness-House |
1976 |
|
50m |
3:33.33 |
|
|
|
|
|
|
21 |
630 |
|
Elina Luttunen |
Swimming Team Rauma |
1986 |
86A193 |
50m |
3:34.80 |
|
|
|
|
|
22 |
38 |
|
Linn Løvoll Aker |
Asker SK |
1978 |
1012140 9 |
50m |
3:49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Ute Remenyi |
Salzburger Turnverein Schwimmen |
1939 |
28538 |
50m |
3:54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
443 |
|
Anne-Marja Hammar |
S.C. Pingviinit |
1958 |
58A008 |
50m |
3:55.11 |
|
|
|
|
|
25 |
687 |
|
Margrét J. Magnúsdóttir |
Sunddeild Breiðabliks |
1971 |
1111715 059 |
50m |
3:59.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
614 |
|
Tiina Kämäräinen |
Nurmijärven Uinti |
1978 |
78A130 |
50m |
4:02.49 |
|
|
|
|
|
27 |
372 |
|
Anu Lajunen |
Swimming Jyväskylä |
1966 |
66A086 |
50m |
4:04.72 |
|
|
|
|
|
28 |
659 |
|
Viive NÕU |
Meisterujumise U-Klubi |
1948 |
|
50m |
4:09.31 |
|
|
|
|
|
|
29 |
35 |
|
Margit Sams |
Salzburger Turnverein Schwimmen |
1948 |
30348 |
50m |
4:09.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
336 |
|
Minna Männikkö |
Kuopion Uimaseura |
1989 |
89A538 |
50m |
4:12.57 |
|
|
|
|
|
31 |
691 |
|
Guðmunda Ólöf Jónasdóttir |
UMS Borgarfjarðar |
1949 |
|
50m |
4:27.57 |
|
|
|
|
|
|
32 |
97 |
|
Tuija Lönnrot |
Helsingfors Simsällskap |
1964 |
64A003 |
50m |
|
LAT |
|
|
|
|
33 |
590 |
|
Kristiina Kangastalo-Hoda |
Loimaan Uimaseura |
1978 |
78A132 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
394 |
|
Raija Vainionpää |
Seinäjoen Uimarit -58 ry |
1948 |
48A013 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
404 |
|
Emma Thodin |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
1994 |
94B013 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-24 13.45.28 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|