Startliste for Julestævne 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 22
|
Stævne navn |
Julestævne 2019 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
|
|
Stævne by |
Slagelse |
|
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|
|
Arrangør |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2019 |
|
|
|
|
Løb 22, 50m Butterfly Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
254 |
2 |
Edith Seedorff |
2008 |
0876AB |
HASLEV |
|
25m |
57.83 |
30 |
3 |
Victoria Amalie Mouritzen |
2009 |
0938AF |
SLAGELSE |
|
25m |
52.11 |
156 |
4 |
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
1042AC |
LYNGBY |
|
25m |
52.74 |
166 |
5 |
Sophia Arboe Marthedal |
2010 |
1074AE |
LYNGBY |
|
25m |
59.12 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
29 |
1 |
Laura Storm Frimann |
2009 |
0908AF |
SLAGELSE |
|
25m |
51.62 |
252 |
2 |
Camila Hansen |
2006 |
0624AL |
HASLEV |
|
25m |
48.21 |
194 |
3 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
44.74 |
126 |
4 |
Josefine Jaakkonen Nielsen |
2009 |
0906BA |
NÆSTVED |
|
25m |
47.05 |
192 |
5 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
48.95 |
210 |
6 |
Augusta Johansen |
2008 |
0888AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
51.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
189 |
1 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.87 |
184 |
2 |
Maria Stoklund |
2006 |
0648AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.60 |
266 |
3 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
34.75 |
135 |
4 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
25m |
35.14 |
270 |
5 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
35.67 |
180 |
6 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
38.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
263 |
1 |
Anna Lind Petersen |
2004 |
0488AE |
HASLEV |
|
25m |
33.67 |
226 |
2 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
33.32 |
169 |
3 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.10 |
276 |
4 |
Katrine Hansen |
2006 |
0686AS |
DRAGSHOLM |
|
25m |
32.38 |
219 |
5 |
Fanta O. Petersen |
2005 |
0568AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
33.32 |
268 |
6 |
Lærke Møller |
2005 |
0578AN |
HASLEV |
|
25m |
33.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
31.77 |
12 |
2 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
SLAGELSE |
|
25m |
31.07 |
71 |
3 |
Sofie Nielsen |
2001 |
0198AF |
SLAGELSE |
|
25m |
29.51 |
248 |
4 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
30.80 |
122 |
5 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
25m |
31.70 |
170 |
6 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.06 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 |
Udskriftsdato |
08 december 2019 |
Licens til Slagelse Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:12 |
|