Program for Vinterneptuniaden 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
Simklubben Neptun |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 1 feb 2020 till den 2 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Delicato |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
75 |
|
Christine Ekman |
Simklubben Neptun |
1994 |
AE8294 |
50m |
4:57.85 |
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Maria Grandt |
Hovedstadens Svømmeklub |
1998 |
9806AF |
50m |
4:59.40 |
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Emilie Krog |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0224AU |
50m |
5:03.48 |
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Luna Donde Feilberg |
Hovedstadens Svømmeklub |
2000 |
0036AJ |
50m |
5:07.70 |
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Isabel Teglöf |
Simklubben Neptun |
2003 |
AZ3203 |
50m |
5:24.61 |
|
|
|
|
|
6 |
250 |
|
Alma Thunberg |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AV1605 |
50m |
5:26.72 |
|
|
|
|
|
7 |
417 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
50m |
5:31.45 |
|
|
|
|
|
8 |
230 |
|
Felicia Östlund |
Spårvägen Simförening |
2002 |
BD6202 |
50m |
5:32.07 |
|
|
|
|
|
9 |
86 |
|
Linnea Gyllberg |
Simklubben Neptun |
2000 |
AL4800 |
50m |
5:33.18 |
|
|
|
|
|
10 |
242 |
|
Wilma Eld |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AS5205 |
50m |
5:39.83 |
|
|
|
|
|
11 |
112 |
|
Lilly Eriksson |
Simklubben Neptun |
2004 |
AS1604 |
50m |
5:41.93 |
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
5:42.25 |
|
|
|
|
|
13 |
191 |
|
Moa Zetterström |
Norrtälje Simklubb |
2005 |
AA9805 |
50m |
5:42.52 |
|
|
|
|
|
14 |
27 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
50m |
5:51.40 |
|
|
|
|
|
15 |
435 |
|
Ella Ekepil |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AR0405 |
50m |
6:01.63 |
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Mia Samuelsson |
Wisby Simsällskap |
2005 |
AV7205 |
50m |
6:02.46 |
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Klara Klingberg |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AW0206 |
50m |
6:09.44 |
|
|
|
|
|
18 |
100 |
|
Else Jomaa |
Simklubben Neptun |
2004 |
AK1204 |
50m |
6:24.48 |
EFT |
|
19 |
334 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AY8205 |
50m |
6:55.78 |
|
|
|
|
|
20 |
17 |
|
Mimmi Nordström Renlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2007 |
AO8207 |
50m |
7:05.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
188 |
|
Kiira Mauranen |
Simklubben Neptun |
1999 |
BT0499 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
492 |
|
Freja Löfgren |
Stockholmspolisens IF SF |
2007 |
AR5807 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-02 14:25:41 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Neptun |
|
|
|
|