2020-05-31   18:36:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma ManseCup

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: loka 6, 2019 to loka 6, 2019
4 100m Rintauinti N, T-11,9
9 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 254 Lydia Arvola Uinti Tampere 25m 1:59.07
2010 10A183
2 178 Hertta Myllymäki TaTu Tampere 25m 2:01.61
2010 10A032
3 276 saaga hakala Uinti Tampere 25m
2010 10A346
4 286 Iina Holmberg Uinti Tampere 25m
2011 11A164
5 258 Sinna Leinonen Uinti Tampere 2011 11A070 25m
6 256 Lilia Listenmaa Uinti Tampere 2010 10A185 25m
10-11 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 145 Iida Pennanen TaTu Tampere 2008 08A002 25m 1:36.97
2 226 Ameli Pitre Uinti Tampere 2008 08A379 25m 1:37.33
3 161 Oona Valtonen TaTu Tampere 2008 08A125 25m 1:39.20
4 152 Iiris Myllymäki TaTu Tampere 2008 08A041 25m 1:39.80
5 221 Rebecca Mäkinen Uinti Tampere 2008 08A232 25m 1:40.05
6 222 Selma Ala-Karvia Uinti Tampere 2008 08A229 25m 1:40.98
7 216 Emmi Jokinen Uinti Tampere 2008 08A048 25m 1:48.28
8 180 Olivia Saukko TaTu Tampere 2009 09A162 25m 1:49.49
9 173 Ekaterina Burnevskaya TaTu Tampere 2009 09A166 25m 1:50.08
10 229 Nella Kuivanen Uinti Tampere 2008 08A497 25m 1:50.95
11 228 Hanna Vänni Uinti Tampere 2008 08A466 25m 1:56.29
12 157 Ida Hamilton TaTu Tampere 2008 08A122 25m 1:59.55
13 245 Linda From Uinti Tampere 2008 08A574 25m 2:00.11
14 164 Sanni Korhonen TaTu Tampere 2009 09A034 25m 2:03.65
15 259 Iina Mäensivu Uinti Tampere 2008 08A793 25m 2:06.31
16 230 Olivia Gadd Uinti Tampere 2008 08A505 25m 2:06.77
17 247 Kerttu Mätäsjärvi Uinti Tampere 2009 09A420 25m 2:09.62
18 181 Miisa Yltävä TaTu Tampere 2008 08A385 25m 2:12.08
19 185 Helmi Nikula TaTu Tampere 2008 08A627 25m 2:17.02
20 232 Sissi Viitasaari Uinti Tampere 2008 08A559 25m
21 243 Veera Linna Uinti Tampere 2009 09A352 25m
22 273 Emilia Ådjers Uinti Tampere 2008 08A915 25m
23 234 Meea Kinnunen Uinti Tampere 2009 09A323 25m
24 285 Pinja Metsäpelto Uinti Tampere 2008 08A967 25m
25 281 Sini Ylipelkonen Uinti Tampere 2008 08A942 25m
26 274 Matilda Ådjers Uinti Tampere 2009 09A642 25m
27 277 Katriina Hautamäki Uinti Tampere 2008 08A925 25m
28 236 nelli savisto Uinti Tampere 2009 09A392 25m
29 244 Alissa Silfver Uinti Tampere 2008 08A663 25m
30 231 Hanna Zautasvili Uinti Tampere 2008 08A558 25m
31 268 Aljean Kippola Uinti Tampere 2009 09A616 25m
12 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 202 Sara Sadiqi TaTu Tampere 2007 07B089 25m
2 283 Jasmin Retkin Uinti Tampere 2007 07B088 25m
2019-10-04 08.40.51 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner