Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 16:00 (Insim kl. 14.30-15.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
200m ryggsim flickor 15-16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
326 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:19.62 |
|
|
|
|
|
2 |
292 |
|
Hanna Degerlund |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AX9404 |
25m |
2:22.13 |
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
2:24.74 |
|
|
|
|
|
4 |
194 |
|
Ida Lithner |
Säffle Simsällskap |
2004 |
AB6204 |
25m |
2:26.15 |
|
|
|
|
|
5 |
288 |
|
Sarah von der Burg |
Västerås Simsällskap |
2004 |
AP6604 |
25m |
2:28.45 |
|
|
|
|
|
6 |
88 |
|
Frida Florén |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB1404 |
25m |
2:29.95 |
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Clara Gustavson |
Karlstads Simsällskap |
2003 |
BA4403 |
25m |
2:29.97 |
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Helmi Swanson |
Gävle Simsällskap |
2004 |
AB6604 |
25m |
2:31.09 |
|
|
|
|
|
9 |
303 |
|
Wilda Furberg |
Västerås Simsällskap |
2003 |
BW0403 |
25m |
2:33.50 |
|
|
|
|
|
10 |
215 |
|
Linnea Bergqvist |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AT0203 |
25m |
2:33.87 |
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
Anna Jönsson |
Sandvikens Sim o Hoppklubb |
2003 |
BC5203 |
25m |
2:36.19 |
|
|
|
|
|
12 |
155 |
|
Minea Dautbegovic |
Karlstads Simsällskap |
2004 |
AV9804 |
25m |
2:37.62 |
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Hanna Stolt |
Gävle Simsällskap |
2004 |
BB8804 |
25m |
2:38.31 |
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Emily Sandberg |
Bålsta Simklubb |
2004 |
AH2204 |
25m |
2:42.53 |
|
|
|
|
|
15 |
238 |
|
Malva Morell |
Upsala Simsällskap |
2004 |
BG2604 |
25m |
2:42.56 |
|
|
|
|
|
16 |
333 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
2:44.06 |
|
|
|
|
|
17 |
71 |
|
Louise Haglöv |
Falu Simsällskap |
2003 |
BC9603 |
25m |
2:46.21 |
|
|
|
|
|
18 |
190 |
|
Cassandra Sjösten |
Sala Simsällskap |
2003 |
BR8803 |
50m |
2:47.53 |
|
|
|
|
|
19 |
334 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
2:51.91 |
|
|
|
|
|
20 |
173 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
3:03.89 |
|
|
|
|
|
21 |
374 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
3:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 12:54:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|