Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 10 november 2019 kl. 16:00 (Insim kl. 14.30-15.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 200m ryggsim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
2 |
|
Lora Encheva |
2004 |
STRÄNGNÄS |
3:16.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
334 |
3 |
|
Linnea Andersson |
2004 |
ÖSA |
2:51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
4 |
|
Louise Haglöv |
2003 |
FALUN |
2:46.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
5 |
|
Cassandra Sjösten |
2003 |
SALA SS |
2:47.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Linnéa Fredriksson |
2004 |
KATRINEHOL |
3:03.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 200m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
238 |
1 |
|
Malva Morell |
2004 |
UPSALA S |
2:42.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
2 |
|
Hanna Stolt |
2004 |
GÄVLE SS |
2:38.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Anna Jönsson |
2003 |
SANDVIKEN |
2:36.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
303 |
4 |
|
Wilda Furberg |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:33.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
5 |
|
Linnea Bergqvist |
2003 |
UPSALA S |
2:33.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Minea Dautbegovic |
2004 |
KARLSTAD |
2:37.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
7 |
|
Emily Sandberg |
2004 |
BÅLSTA SK |
2:42.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
333 |
8 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
2003 |
ÖSA |
2:44.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 49, 200m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Clara Gustavson |
2003 |
KARLSTAD |
2:29.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
2 |
|
Sarah von der Burg |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:28.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
3 |
|
Julia Lindgren |
2004 |
FALUN |
2:24.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
326 |
4 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
ÖSA |
2:19.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
292 |
5 |
|
Hanna Degerlund |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:22.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
6 |
|
Ida Lithner |
2004 |
SÄFFLE SS |
2:26.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
7 |
|
Frida Florén |
2004 |
GÄVLE SS |
2:29.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
8 |
|
Helmi Swanson |
2004 |
GÄVLE SS |
2:31.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-10 12:53:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|