Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
1 |
|
Oskar Nilsson |
2007 |
UPSALA S |
6:44.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
2 |
|
Carl Larsson |
2006 |
ESKILSTUNA |
6:06.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Mio Gullbrand |
2006 |
KARLSKO SF |
5:52.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
337 |
4 |
|
Emil Jörstad |
2008 |
ÖSA |
5:47.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
5 |
|
Erik Sjökvist |
2007 |
GÄVLE SS |
5:50.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
6 |
|
Axel Pagard |
2006 |
HARNÄS SKU |
5:58.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
7 |
|
Erik Blomqvist |
2006 |
KATRINEHOL |
6:28.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
256 |
8 |
|
Ludvig Höglund |
2007 |
UPSALA S |
6:49.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
1 |
|
Alvin Pelling Trautenberger |
2006 |
UPSALA S |
5:45.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
2 |
|
Melker Karlsson |
2006 |
KARLSKO SF |
5:43.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
365 |
3 |
|
Sigvard Göransson |
2007 |
STRÄNGNÄS |
5:37.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Leo Ku-Ringström |
2008 |
BOLLNÄS SS |
5:36.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
5 |
|
Daniel Savin |
2006 |
UPSALA S |
5:36.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
6 |
|
Simon Jansson |
2007 |
UPSALA S |
5:41.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
7 |
|
Alexander Albringer |
2007 |
KARLSTAD |
5:45.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Elliot Ekman |
2007 |
HARNÄS SKU |
5:45.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
237 |
1 |
|
Johannes Fischer |
2007 |
UPSALA S |
5:35.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
2 |
|
Arvid Högström |
2006 |
UPSALA S |
5:29.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
304 |
3 |
|
Isac Mörtstrand |
2007 |
VÄSTERÅS |
5:24.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
4 |
|
Tage Helin |
2007 |
UPSALA S |
5:05.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
5 |
|
Arsham Hassani |
2007 |
VÄSTERÅS |
5:10.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
6 |
|
Martin Carlsson |
2006 |
UPSALA S |
5:28.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
7 |
|
Aston Horn |
2007 |
HARNÄS SKU |
5:32.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
269 |
8 |
|
Leo Jönsson |
2007 |
UPSALA S |
5:35.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 7, 400m frisim pojkar 13 o y |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
1 |
|
Viktor Hellberg |
2006 |
KARLSKO SF |
4:59.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
|
Lex Albringer |
2007 |
KARLSTAD |
4:51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
3 |
|
Ludvig Glantz |
2006 |
UPSALA S |
4:39.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Hugo Swanson |
2006 |
GÄVLE SS |
4:36.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
234 |
5 |
|
Filip Hallin |
2006 |
UPSALA S |
4:38.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
6 |
|
Adam Wahlberg |
2006 |
UPSALA S |
4:46.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
7 |
|
Gabriel Leijon |
2006 |
UPSALA S |
4:58.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
8 |
|
Lukas Nilsson |
2006 |
SÖDERHAMN |
5:00.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 07:43:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|