Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Mellansvenska
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 9 november 2019 kl. 09:00 (Insim kl. 07.30-08.50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Mellansvenska
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Gustavsvik |
Arrangör: |
Örebro Simallians |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m medley pojkar 15-16
|
Direktfinal 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
377 |
1 |
|
Viggo Reit |
2003 |
HUDIKSVALL |
2:54.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
291 |
2 |
|
Måns Rydergren |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:46.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Daniel Parker |
2004 |
UPSALA S |
2:40.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
355 |
4 |
|
David Eriksson |
2004 |
HK SIM |
2:35.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
361 |
5 |
|
Artur Romin |
2003 |
STRÄNGNÄS |
2:36.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
6 |
|
Lazar Jovancic |
2004 |
KARLSTAD |
2:42.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
7 |
|
Nathaniel Miles |
2004 |
ÖSA |
2:51.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
8 |
|
Amadeus Ahlman |
2003 |
KATRINEHOL |
3:02.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m medley pojkar 15-16 |
Direktfinal 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Samuel Paulson |
2004 |
ESKILSTUNA |
2:34.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
2 |
|
Filip Hedin |
2003 |
KARLSTAD |
2:32.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
3 |
|
Isak Rehnman |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:30.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
287 |
4 |
|
Max Antonsson |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:28.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Axel Thorsén |
2003 |
ESKILSTUNA |
2:29.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
295 |
6 |
|
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:31.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
7 |
|
Oskar Högqvist |
2003 |
KARLSKO SF |
2:34.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
8 |
|
Carl Roos |
2004 |
ESKILSTUNA |
2:34.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m medley pojkar 15-16 |
Direktfinal 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Albin Östlund |
2004 |
GÄVLE SS |
2:27.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
2 |
|
Olle Pettersson |
2004 |
KATRINEHOL |
2:26.74 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Carl Hansson |
2003 |
GÄVLE SS |
2:25.02 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
4 |
|
Kian Hassani |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:24.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
5 |
|
Oscar Björstam |
2003 |
KARLSKO SF |
2:24.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
6 |
|
Olle Nilsson |
2004 |
SALA SS |
2:26.60 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Andreas Savin |
2003 |
UPSALA S |
2:26.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
8 |
|
Olle Wikholm |
2004 |
GÄVLE SS |
2:27.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 200m medley pojkar 15-16 |
Direktfinal 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
1 |
|
Ludvig Mathisen |
2003 |
KARLSTAD |
2:22.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
|
Kevin Grahn |
2003 |
KATRINEHOL |
2:20.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
3 |
|
Lucas Sterling |
2004 |
VÄSTERÅS |
2:13.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
221 |
4 |
|
Adi Ramovic |
2004 |
UPSALA S |
2:11.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Mikael Söderberg |
2003 |
UPSALA S |
2:12.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
6 |
|
Marcus Bülund |
2004 |
KARLSTAD |
2:19.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Martin Schön |
2003 |
BOLLNÄS SS |
2:20.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
8 |
|
Gustaf Walldén |
2003 |
VÄSTERÅS |
2:23.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-09 07:43:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
|
|
|
|