2019-12-12   08:03:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Joulukuunkisat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai

# Laji Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 200m Vapaauinti Naiset Final Sähkö-Polar Oy Osallistujaluettelo Erälista
2 200m Vapaauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
3 50m Rintauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
4 50m Rintauinti Miehet Final Cad Sä Oy Osallistujaluettelo Erälista
5 100m Selkäuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
6 100m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
7 100m Perhosuinti Naiset Final Tateplan Oy Osallistujaluettelo Erälista
8 100m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
9 50m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
10 50m Vapaauinti Miehet Final Parturi-Kampaamo Jing Osallistujaluettelo Erälista
0 Prize Ceremony    
11 400m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
12 400m Vapaauinti Miehet Final Cad Sä Oy Osallistujaluettelo Erälista
13 200m Sekauinti Naiset Final Tateplan Oy Osallistujaluettelo Erälista
14 200m Sekauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
15 50m Perhosuinti Naiset Final Lappset Group Oy Osallistujaluettelo Erälista
16 50m Perhosuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
17 100m Rintauinti Naiset Final Sähkö-Polar Oy Osallistujaluettelo Erälista
18 100m Rintauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
19 50m Selkäuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
20 50m Selkäuinti Miehet Final Parturi-Kampaamo Jing Osallistujaluettelo Erälista
21 100m Vapaauinti Naiset Final Sebitti Oy Osallistujaluettelo Erälista
22 100m Vapaauinti Miehet Final Rakennus-Koskela Oy Osallistujaluettelo Erälista
0 Prize Ceremony    
23 10x50m Vapaauinti Final Osallistujaluettelo Erälista
24 400m Sekauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
25 400m Sekauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
26 200m Rintauinti Naiset Final Lappset Group Oy Osallistujaluettelo Erälista
27 200m Rintauinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
28 200m Perhosuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
29 200m Perhosuinti Miehet Final Rakennus-Koskela Oy Osallistujaluettelo Erälista
30 200m Selkäuinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
31 200m Selkäuinti Miehet Final Osallistujaluettelo Erälista
32 1500m Vapaauinti Naiset Final Osallistujaluettelo Erälista
33 1500m Vapaauinti Miehet Final Sebitti Oy Osallistujaluettelo Erälista

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner