2019-10-19   16:47:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 2, 100m VU T-11, 13, N
Final 1 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.22
Entry time
Pool
Start:
1 25m
209 2 Ida Karjalainen 2008 LrU 25m
54 3 Wilma Tarjala 2009 KoU 25m
51 4 Nea Suvi-tuulia Nokkanen 2006 KoU 25m
5 25m
6 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 2 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.24
132 1 Aida Laukkanen 2009 LaUS 1:44.62 25m
46 2 Kea Immonen 2007 KoU 1:36.23 25m
47 3 Ilona Ivanova 2007 KoU 1:34.52 25m
109 4 Saaga Pitkänen 2008 LaUS 1:35.09 25m
36 5 Noora Reijonen 2008 KoU 1:36.98 25m
6 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 3 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.26
37 1 Netta Korkalainen 2008 KoU 1:32.02 25m
111 2 Moona Pulkkinen 2008 LaUS 1:29.44 25m
125 3 Anni Eskelinen 2009 LaUS 1:28.40 25m
43 4 Ida Tuominen 2007 KoU 1:28.60 25m
107 5 Lotta Koskinen 2008 LaUS 1:30.40 25m
32 6 Saara Virtanen 2008 KoU 1:32.51 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 4 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.28
188 1 Sara Uski 2009 LrU 1:26.52 25m
187 2 Paulina Pessi 2008 LrU 1:25.73 25m
45 3 Polina Senkina 2007 KoU 1:24.99 25m
103 4 Olivia Porter 2007 LaUS 1:25.64 25m
129 5 Peppi Mutikainen 2009 LaUS 1:26.49 25m
225 6 Vilma Korkalainen 2009 VoVi 1:27.65 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 5 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.30
235 1 Aino Metsi 2007 UI 1:23.66 25m
233 2 Salla Mannerkoski 2005 UI 1:21.61 25m
220 3 Krista Kurvinen 2007 MiUS 1:18.02 25m
113 4 Lotta Järvinen 2008 LaUS 1:19.16 25m
38 5 Noora Salo 2007 KoU 1:23.03 25m
186 6 Isla Puranen 2008 LrU 1:24.14 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 6 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.32
170 1 Saaga Lehmus 2007 LrU 1:17.42 25m
108 2 Liisi Lehtiö 2008 LaUS 1:17.09 25m
169 3 Aino Sarvilahti 2008 LrU 1:16.94 25m
195 4 Anna Huhtala 2006 LrU 1:17.09 25m
237 5 Essi Peltonen 2005 UI 1:17.32 25m
234 6 Anna Hietanen 2006 UI 1:17.45 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 7 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.34
Entry time
Pool
Start:
119 1 Awa Laukkanen 2008 LaUS 1:16.35 25m
1 2 Emilia Isoviita 2007 Plaani 1:15.56 25m
191 3 Miina-Anniina Härkänen 2008 LrU 1:15.12 25m
184 4 Krette Mullamaa 2007 LrU 1:15.40 25m
223 5 Laura Punkkinen 2005 VoVi 1:15.69 25m
164 6 Ada Puranen 2006 LrU 1:16.65 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 8 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.36
230 1 Sanni Nuotio 2006 UI 1:14.32 25m
181 2 Eea Huhtanen 2004 LrU 1:13.48 25m
172 3 Aino-Elina Kitinoja 2006 LrU 1:11.39 25m
171 4 Ronja Terävä 2005 LrU 1:12.34 25m
192 5 Amanda Hirvonen 2007 LrU 1:13.91 25m
167 6 Erin Ovaska 2006 LrU 1:14.33 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 9 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.37
175 1 Ella Hynönen 2008 LrU 1:10.50 25m
18 2 Inka Raitio 2004 KoU 1:08.38 25m
101 3 Siiri Haverinen 2007 LaUS 1:07.41 25m
96 4 Ebba Simberg 2007 LaUS 1:07.71 25m
35 5 Helmi Viherkoski 2005 KoU 1:10.31 25m
248 6 Milja Korhonen 2006 NU 1:11.05 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 10 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.39
85 1 Janna Salminen 2003 LaUS 1:06.56 25m
25 2 Matilda Lonka 2003 KoU 1:06.19 25m
79 3 Julia Romo 2003 LaUS 1:06.08 25m
168 4 Anniina Kurvinen 2006 LrU 1:06.09 25m
166 5 Aino Ruotsalainen 2007 LrU 1:06.50 25m
245 6 Tiiu Korhonen 2003 AQUILA 1:07.34 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 11 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.41
84 1 Milla Kähkönen 2005 LaUS 1:05.94 25m
161 2 Ida Kauppinen 2005 LrU 1:05.74 25m
92 3 tiinu tamminen 2006 LaUS 1:05.42 25m
180 4 Emmi Salo 2007 LrU 1:05.50 25m
219 5 Sofia Lepistö 2006 MiUS 1:05.80 25m
30 6 Iida Peltola 2005 KoU 1:06.07 25m
Event 2, 100m VU T-11, 13, N Final 12 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.42
243 1 Nessa Järvinen 2004 AQUILA 1:01.24 25m
98 2 Juulia Sakomaa 2005 LaUS 1:00.96 25m
15 3 Jenna Pulkkinen 2004 KoU 56.25 25m
88 4 Venla Lindström 2004 LaUS 1:00.68 25m
159 5 Ida Mäki-Hokkonen 2004 LrU 1:01.04 25m
157 6 Vilma Tikka 2003 LrU 1:03.38 25m
2019-10-13 10.19.38 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner