2019-10-19   18:07:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M
Final 1 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
13.33
Entry time
Pool
Start:
1 25m
55 2 Lennart Salokorpi 2009 KoU 25m
196 3 Joona Väätämöinen 2008 LrU 25m
52 4 Niila Mattila 2008 KoU 25m
53 5 Lenni Mattila 2010 KoU 25m
6 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 2 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.34
199 1 Juho Juurinen 2008 LrU 1:04.56 25m
120 2 Santeri Palvanen 2009 LaUS 57.91 25m
194 3 Veeti Ukkola 2010 LrU 55.04 25m
33 4 Saku Virtanen 2008 KoU 55.61 25m
44 5 Elias Hänninen 2009 KoU 1:01.02 25m
197 6 Elias Kauppila 2005 LrU 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 3 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.36
200 1 Elmeri Tikka 2005 LrU 54.40 25m
130 2 Aaro Paasio 2009 LaUS 52.46 25m
178 3 Nooa Valtonen 2008 LrU 51.75 25m
182 4 Matvey Lyashenko 2007 LrU 51.84 25m
232 5 Viljami Myllärinen 2007 UI 52.54 25m
185 6 Emil Gaft 2006 LrU 54.79 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 4 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.37
121 1 Maksym Chornyi 2006 LaUS 48.67 25m
176 2 Anttoni Sikiö 2004 LrU 46.11 25m
177 3 Veikko Seppänen 2007 LrU 45.49 25m
104 4 Leevi Immonen 2007 LaUS 45.50 25m
202 5 Jesse Suikkanen 2007 LrU 46.69 25m
116 6 Jaakko Bogdanov 2009 LaUS 48.86 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 5 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.38
183 1 Daniel Pessi 2004 LrU 43.67 25m
115 2 Elias Molodtsov 2005 LaUS 42.08 25m
97 3 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 39.94 25m
99 4 Viacheslav Semenov 2006 LaUS 40.35 25m
163 5 Petteri Veikkolainen 2004 LrU 42.12 25m
189 6 Leo Lana 2006 LrU 44.49 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 6 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
13.40
29 1 Simo Virtanen 2004 KoU 38.93 25m
247 2 Vladislav Shavyrin 2005 AQUILA 38.24 25m
100 3 Topias Tynjä 2005 LaUS 36.72 25m
94 4 Denis Katunov 2006 LaUS 36.85 25m
173 5 Olli-Pekka Kitinoja 2004 LrU 38.77 25m
174 6 Akseli Kuparinen 2004 LrU 39.91 25m
Event 11, 50m RU P-10, 12, 14, M Final 7 (7)
ID
Lane
Name
Born
Club
13.41
Entry time
Pool
Start:
90 1 Jonne Isoranta 2003 LaUS 33.59 25m
153 2 Topi Immonen 2003 LrU 31.18 25m
14 3 Ossi Kleimola 2001 KoU 29.19 25m
77 4 Saku Romo 2000 LaUS 30.53 25m
241 5 Henri Heikkilä 2003 AQUILA 32.62 25m
6 6 Eemeli Nylund 2003 HeiI 34.67 25m
2019-10-13 10.19.41 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner