2019-10-19   16:47:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ajankello uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Start list
Ajankello Uinnit 2019
Place: Urheilupuiston uimahalli Organizer: Kouvolan uimarit
Pool: 25m Competition Date: loka 13, 2019 to loka 13, 2019
Event 1, 100m VU P-12, 14, M
Final 1 (12)
1:12.43
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.00
1 25m
212 2 Sasu Valtonen 2008 LrU 25m
202 3 Jesse Suikkanen 2007 LrU 25m
9 4 Elias Manskinen 2008 HeiI 25m
5 25m
6 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 2 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.02
52 1 Niila Mattila 2008 KoU 25m
56 2 Aleksi Kielenniva 2006 KoU 25m
33 3 Saku Virtanen 2008 KoU 1:49.57 25m
55 4 Lennart Salokorpi 2009 KoU 1:59.24 25m
201 5 Joel Kauppila 2009 LrU 25m
199 6 Juho Juurinen 2008 LrU 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 3 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.05
126 1 Samu Tirkkonen 2008 LaUS 1:48.78 25m
44 2 Elias Hänninen 2009 KoU 1:36.29 25m
122 3 Artem Chornyi 2008 LaUS 1:34.03 25m
49 4 Elias Ukkonen 2007 KoU 1:35.34 25m
127 5 Onni Honkanen 2008 LaUS 1:44.85 25m
48 6 Jesse Aittola 2007 KoU 1:49.31 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 4 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.07
193 1 Eero Kähkönen 2007 LrU 1:28.94 25m
104 2 Leevi Immonen 2007 LaUS 1:27.75 25m
118 3 Tuomas Marttila 2008 LaUS 1:24.20 25m
200 4 Elmeri Tikka 2005 LrU 1:26.42 25m
41 5 caro reponen 2009 KoU 1:28.75 25m
176 6 Anttoni Sikiö 2004 LrU 1:30.61 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 5 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.09
Entry time
Pool
Start:
178 1 Nooa Valtonen 2008 LrU 1:22.81 25m
232 2 Viljami Myllärinen 2007 UI 1:22.45 25m
95 3 Vilho Teno 2006 LaUS 1:21.13 25m
40 4 Aleks Jermuss 2008 KoU 1:21.99 25m
194 5 Veeti Ukkola 2010 LrU 1:22.70 25m
121 6 Maksym Chornyi 2006 LaUS 1:24.08 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 6 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.11
105 1 Aleksi Salo 2008 LaUS 1:18.90 25m
182 2 Matvey Lyashenko 2007 LrU 1:18.51 25m
183 3 Daniel Pessi 2004 LrU 1:17.96 25m
197 4 Elias Kauppila 2005 LrU 1:18.44 25m
189 5 Leo Lana 2006 LrU 1:18.64 25m
117 6 Ivan Fadeechev 2007 LaUS 1:20.23 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 7 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.13
110 1 Raman Bajalan 2007 LaUS 1:14.53 25m
177 2 Veikko Seppänen 2007 LrU 1:12.07 25m
152 3 Kai-Asser Skog 1966 LrU 1:08.22 25m
97 4 Joonas Pulkkinen 2007 LaUS 1:11.82 25m
99 5 Viacheslav Semenov 2006 LaUS 1:12.86 25m
163 6 Petteri Veikkolainen 2004 LrU 1:15.96 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 8 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.14
173 1 Olli-Pekka Kitinoja 2004 LrU 1:07.50 25m
29 2 Simo Virtanen 2004 KoU 1:06.16 25m
112 3 Kasperi Haverinen 2005 LaUS 1:05.32 25m
102 4 Miko Virtanen 2005 LaUS 1:06.02 25m
24 5 Leevi Kukkonen 2005 KoU 1:06.16 25m
224 6 Miska Korkalainen 2006 VoVi 1:08.11 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 9 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.16
162 1 Luka Valtonen 2006 LrU 1:05.14 25m
94 2 Denis Katunov 2006 LaUS 1:04.31 25m
247 3 Vladislav Shavyrin 2005 AQUILA 1:02.89 25m
174 4 Akseli Kuparinen 2004 LrU 1:03.49 25m
155 5 Nooa Matela 2005 LrU 1:04.88 25m
242 6 Jimi Kojo 2005 AQUILA 1:05.27 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 10 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.18
153 1 Topi Immonen 2003 LrU 1:02.38 25m
229 2 Antti Issakainen 2001 UI 1:01.21 25m
80 3 Eetu Koskinen 2002 LaUS 1:00.26 25m
82 4 Aapo Koskinen 2004 LaUS 1:00.50 25m
23 5 Konsta Kukkonen 2006 KoU 1:01.26 25m
228 6 Arto Tanttu 2001 UI 1:02.46 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 11 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
11.19
Entry time
Pool
Start:
100 1 Topias Tynjä 2005 LaUS 59.25 25m
90 2 Jonne Isoranta 2003 LaUS 57.99 25m
16 3 Manu Ursin 2002 KoU 56.60 25m
91 4 Julius Airas 2003 LaUS 57.17 25m
6 5 Eemeli Nylund 2003 HeiI 58.16 25m
7 6 Santeri Salonen 2005 HeiI 1:00.06 25m
Event 1, 100m VU P-12, 14, M Final 12 (12)
ID
Lane
Name
Born
Club
Entry time
Pool
Start:
11.21
156 1 Tatu Samuel Saareks 2003 LrU 55.46 25m
86 2 Santeri Pulkkinen 2004 LaUS 53.76 25m
77 3 Saku Romo 2000 LaUS 52.28 25m
83 4 Petteri Haverinen 2001 LaUS 53.26 25m
14 5 Ossi Kleimola 2001 KoU 54.15 25m
76 6 Atte Pennanen 2001 LaUS 55.54 25m
2019-10-13 10.19.37 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Kouvolan Uimarit

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner