Program för Vårsimiaden 2010
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
Vårsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
30 maj 2010 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
08:19 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
2010-05-29 |
|
|
|
|
Gren 35, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
174 |
3 |
Jasmine Freij |
1999 |
AH4899 |
POSEIDON |
|
25m |
|
310 |
4 |
Amanda Granborg |
1999 |
AE7699 |
MKK |
|
25m |
|
311 |
5 |
Felicia Brandao |
1999 |
AW0499 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
320 |
1 |
Felicia Huynh |
1999 |
BA0699 |
MKK |
|
25m |
|
152 |
2 |
Lovisa Sjögren |
1999 |
BC7499 |
SK RAN |
|
25m |
|
307 |
3 |
Alexandra Kowalska |
1999 |
BA1699 |
MKK |
|
25m |
|
27 |
4 |
Amanda Nordenfelt |
1999 |
AZ9499 |
YSTADS SS |
|
25m |
|
88 |
5 |
Sofi Wallander |
1999 |
BC9299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
121 |
6 |
Emma Svensson |
1999 |
AO6499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
72 |
7 |
Anna-Lena Johansson |
1999 |
BB0499 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
201 |
8 |
Elin Moberg |
1999 |
AU2699 |
POSEIDON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
242 |
1 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
25m |
|
186 |
2 |
Moa Lager |
1999 |
AE8899 |
POSEIDON |
|
25m |
2:39.92 |
107 |
3 |
Angelica Gustavsson |
1999 |
AO5499 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:24.96 |
495 |
4 |
Ida Söderberg |
1999 |
AI4299 |
SK TRITON |
|
25m |
2:10.04 |
168 |
5 |
Clara Cedervall |
1999 |
AB0299 |
POSEIDON |
|
25m |
2:10.92 |
203 |
6 |
Emmy Odeskog |
1999 |
AU3299 |
POSEIDON |
|
25m |
2:30.36 |
75 |
7 |
Moa Lundberg |
1999 |
AV5699 |
SK LÖDDE |
|
25m |
|
360 |
8 |
Eleanor Glans Lilja |
1999 |
BB9299 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Cecilia Nilsson |
1999 |
AT4899 |
SJÖBO SS |
|
25m |
2:06.15 |
321 |
2 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:55.69 |
196 |
3 |
Annika Malmgren |
1999 |
AH3899 |
POSEIDON |
|
25m |
1:52.46 |
77 |
4 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:50.43 |
51 |
5 |
Julia Jönsson |
1999 |
AS9499 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:51.49 |
312 |
6 |
Frida Hemby |
1999 |
AR9499 |
MKK |
|
25m |
1:54.41 |
352 |
7 |
Josefin Sörensson |
1999 |
AN4299 |
TRELLEB K |
|
25m |
1:56.20 |
179 |
8 |
Tova Hermodsson |
1999 |
AE7899 |
POSEIDON |
|
25m |
2:09.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Julia Kraljevic |
1999 |
AM6899 |
MKK |
|
25m |
1:49.56 |
42 |
2 |
Ellen Åkesson |
1999 |
AI8699 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:49.40 |
73 |
3 |
Emilia Johnsson |
1999 |
AR8499 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:48.45 |
256 |
4 |
Emelina Ohlsson |
1999 |
AI2299 |
SS IDEN |
|
25m |
1:47.52 |
308 |
5 |
Megan Lloyd |
1999 |
AI8299 |
MKK |
|
25m |
1:47.69 |
363 |
6 |
Maja Karlsson |
1999 |
AV4899 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:48.61 |
118 |
7 |
Anna Lundin |
1999 |
AG2299 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:49.52 |
456 |
8 |
Chloe Dion |
1999 |
AI4899 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:50.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
309 |
1 |
Nicole Adamah |
1999 |
AM9899 |
MKK |
|
25m |
1:47.23 |
416 |
2 |
Frida Blennow |
1999 |
AB3499 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:47.02 |
472 |
3 |
Felie Edsheim |
1999 |
AH2699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:46.09 |
81 |
4 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:45.69 |
183 |
5 |
Déspina Karida |
1999 |
AF6899 |
POSEIDON |
|
25m |
1:45.93 |
216 |
6 |
Rebecka Östlund |
1999 |
AE9899 |
POSEIDON |
|
25m |
1:46.26 |
418 |
7 |
Ida Enehov |
1999 |
AC8899 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:47.10 |
479 |
8 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:47.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
71 |
1 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:41.92 |
457 |
2 |
Sofia Linnér |
1999 |
AG3299 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:40.08 |
9 |
3 |
Vilma Flodfält |
1999 |
AF9499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:37.80 |
66 |
4 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:34.90 |
458 |
5 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:36.12 |
79 |
6 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:39.46 |
474 |
7 |
Sandra Ericsson |
1999 |
AA0899 |
SK TRITON |
|
25m |
1:40.11 |
26 |
8 |
Alicia Norberg Randowo |
1999 |
AS4499 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:45.54 |
Skapad av WinGrodan 1.18.00 |
Utskriftsdatum |
30 maj 2010 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
08:19 |
|