Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 2, lördag em, startkl 15:30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar
|
Final 13 och yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
0 |
|
William Zhao |
2006 |
TÄBY SIM |
1:26.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
1 |
|
Emil Jörstad |
2008 |
ÖSA |
1:21.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
2 |
|
Eric Fransson |
2006 |
TÄBY SIM |
1:19.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Linus von Hofsten |
2006 |
FALUN |
1:13.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Robin Suves |
2006 |
TÄBY SIM |
1:12.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
TÄBY SIM |
1:13.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
6 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
TÄBY SIM |
1:15.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
7 |
|
Filip Bjällås |
2007 |
UPPLANDS-B |
1:20.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
8 |
|
Gustav Fager |
2007 |
KATRINEHOL |
1:25.48 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
9 |
|
Linus Bäcke |
2006 |
FALUN |
1:28.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Final 14-15 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
0 |
|
Thure Essén |
2005 |
STRÄNGNÄS |
1:26.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Oscar Westman |
2005 |
FALUN |
1:21.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
|
Lucas Wendborg |
2004 |
NYKÖPING |
1:14.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
3 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
TÄBY SIM |
1:09.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Maximilian Holm |
2005 |
ESKILSTUNA |
1:07.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
5 |
|
Ludvig Persson |
2004 |
NYKÖPING |
1:08.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Carl Roos |
2004 |
ESKILSTUNA |
1:09.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
7 |
|
Filip Norlin |
2005 |
TÄBY SIM |
1:20.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Viggo Redlund |
2005 |
SK ENA |
1:22.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
9 |
|
Arvid Thoresson |
2005 |
TÄBY SIM |
1:26.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
Final 16 och äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
0 |
|
Albin Kappling |
2003 |
TÄBY SIM |
1:16.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
1 |
|
Jousef Hanna |
2003 |
TÄBY SIM |
1:11.86 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
2 |
|
Hannes Börjel |
2002 |
ÖSA |
1:05.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
3 |
|
Rudolfs Stupans |
1999 |
ÖSA |
1:04.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
4 |
|
Gustav Ahlqvist |
2003 |
TÄBY SIM |
58.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
5 |
|
Kevin Grahn |
2003 |
KATRINEHOL |
1:00.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
6 |
|
Eskil Jonsson |
2003 |
ESKILSTUNA |
1:05.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
7 |
|
Isac Rune |
2003 |
TÄBY SIM |
1:06.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
8 |
|
Amadeus Ahlman |
2003 |
KATRINEHOL |
1:16.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-19 12:29:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|