Program för Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1, lördag fm, start kl 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
3 |
250 |
|
Frida Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AM5401 |
25m |
1:05.59 |
EFT |
|
4 |
108 |
|
Jennie Ewerbring |
Täby Sim |
2003 |
AT6603 |
50m |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
6 |
191 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
50m |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
25m |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:07.72 |
EFT |
|
13 |
110 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
25m |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
50m |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
19 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
50m |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
1:14.43 |
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
1:15.27 |
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
26 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
1:19.42 |
|
|
|
|
|
28 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
29 |
113 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
30 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
31 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
32 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
33 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
34 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:32.03 |
|
|
|
|
|
35 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
50m |
1:32.04 |
|
|
|
|
|
36 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
25m |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
38 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:32.77 |
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:32.78 |
|
|
|
|
|
40 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
42 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
1:35.21 |
|
|
|
|
|
43 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:40.62 |
|
|
|
|
|
44 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
1:41.66 |
|
|
|
|
|
45 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:43.62 |
|
|
|
|
|
46 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:47.63 |
|
|
|
|
|
47 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:47.68 |
|
|
|
|
|
48 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
50m |
1:50.18 |
|
|
|
|
|
49 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
1:51.57 |
|
|
|
|
|
50 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:56.20 |
|
|
|
|
|
51 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|