Program for Sigma Cup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 38, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 153 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 2:08.36 | |
2 | 150 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:12.88 | |
3 | 57 | Højberg Alfred | 2002 | BIRKERØD | 0267AD | 25 m | 2:15.21 | |
4 | 196 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:20.25 | |
5 | 155 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 50 m | 2:22.38 | |
6 | 151 | Fuhrmann Jet Li | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AJ | 25 m | 2:22.86 | |
7 | 211 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:23.03 | |
8 | 227 | Sandbeck Bjørn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 25 m | 2:24.35 | |
9 | 209 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:26.27 | |
10 | 90 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:26.67 | |
11 | 258 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 2:27.08 | |
12 | 65 | Løvgreen Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:28.60 | |
13 | 52 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 2:29.08 | |
14 | 104 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:29.24 | |
15 | 78 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:29.79 | |
16 | 101 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:34.30 | |
17 | 238 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 2:34.87 | |
18 | 85 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:36.62 | |
19 | 17 | Toftehøj Victor | 2003 | A6JYLLINGE | 0309AG | 50 m | 2:38.16 | |
20 | 76 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:42.28 | |
21 | 203 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 50 m | 2:43.04 | |
22 | 183 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 50 m | 2:44.28 | |
23 | 37 | Nimb Christian Alexander | 2006 | BIRKERØD | 0679AH | 50 m | 2:54.89 | |
24 | 265 | Madsen Jacob Michael | 2006 | VÆRLØSE | 0663AQ | 50 m | 3:01.87 | |
25 | 272 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:24.19 | |
26 | 44 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 28 november 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 22:42 |