Program för Hvidovre Medley Cup 1 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hvidovre Damer | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:11.17 | ||
2 | 101 | Romkugler | 2009 | GSK | 25 m | 3:17.75 | ||
3 | 75 | Hvidovre K4 - Medley Piger | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:37.93 | ||
4 | 165 | Sunswim 1 | 2009 | SOLRØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 2, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Hvidovre K4 - Medley Drenge 1 | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:20.00 | ||
2 | 100 | Hindbærsnitter | 2009 | GSK | 25 m | |||
3 | 164 | Sunswim 1 | 2008 | SOLRØD | 25 m | |||
4 | 159 | Hvidovre K4 - Medley Drenge 2 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 3, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 24.68 | |
2 | 82 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 28.06 | |
3 | 1 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 1064AH | 25 m | ||
4 | 12 | Li Anna Sofie | 2010 | SOLRØD | 1052AJ | 25 m | ||
5 | 13 | Milling Carla | 2011 | SOLRØD | 1120AD | 25 m | ||
6 | 15 | Mahs Laura | 2011 | SOLRØD | 1122AD | 25 m | ||
7 | 108 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | ||
8 | 124 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | ||
9 | 125 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | ||
10 | 126 | Jeilman Liva Karnov | 2010 | VI39 | 1062AJ | 25 m | ||
11 | 150 | Eriksen Ida | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 153 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
13 | 154 | Frederiksen Olivia | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 155 | Olsen Aleksandra Isabella | 2011 | HVIDOVRE | 25 m | |||
15 | 156 | Broch Isabella Rosenfeldt Mørch | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
16 | 163 | Harding Caroline | 2011 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 4, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 29.12 | |
2 | 80 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | 30.03 | |
3 | 99 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 32.75 | |
4 | 86 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | 33.06 | |
5 | 78 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 38.99 | |
6 | 14 | Hapiach-Skovmand Jacob | 2010 | SOLRØD | 1081AF | 25 m | ||
7 | 16 | Nielsen Victor | 2011 | SOLRØD | 1161AC | 25 m | ||
8 | 110 | Larsen Storm | 2012 | AIF | 1205AB | 25 m | ||
9 | 116 | Larsen Jonas Schmidt | 2009 | VI39 | 0971BA | 25 m | ||
10 | 122 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | ||
11 | 123 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | ||
12 | 129 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | ||
13 | 151 | Rasmussen Jacob Lund | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
14 | 152 | Larsen Malthe | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 5, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 39.07 | |
2 | 19 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | ||
3 | 87 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
4 | 88 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 6, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 24.97 | |
2 | 10 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 33.26 | |
3 | 84 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | ||
4 | 131 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 38.20 | |
2 | 94 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 39.42 | |
3 | 3 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 41.71 | |
4 | 46 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | 42.39 | |
5 | 37 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 42.40 | |
6 | 30 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 42.68 | |
7 | 67 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 43.15 | |
8 | 58 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 43.38 | |
9 | 8 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 44.50 | |
10 | 2 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 44.76 | |
11 | 21 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 45.41 | |
12 | 47 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | 45.63 | |
13 | 7 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 46.13 | |
14 | 70 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 47.19 | |
15 | 62 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 47.38 | |
16 | 55 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | 47.39 | |
17 | 4 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 47.77 | |
18 | 27 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | 49.57 | |
19 | 5 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 50.11 | |
20 | 24 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 51.37 | |
21 | 106 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 53.10 | |
22 | 35 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | 54.25 | |
23 | 104 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 54.79 | |
24 | 48 | Marthedal Sophia Arboe | 2010 | LYNGBY | 1074AE | 25 m | 56.25 | |
25 | 120 | Kvalheim Sara | 2010 | VI39 | 1044AE | 25 m | 56.63 | |
26 | 32 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | 56.76 | |
27 | 23 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 57.33 | |
28 | 34 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | 57.44 | |
29 | 22 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:00.65 | |
30 | 81 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | 1:02.79 | |
31 | 115 | Alptekin Havin | 2010 | VI39 | 1094AG | 25 m | 1:03.63 | |
32 | 31 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | ||
33 | 112 | Skovgren Annika | 2009 | VI39 | 0996BA | 25 m | ||
34 | 139 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | ||
35 | 146 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
36 | 147 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | ||
37 | 148 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | ||
38 | 149 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824al | 25 m | 37.86 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 35.71 | |
2 | 43 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 50 m | 37.67 | |
3 | 11 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 50 m | 39.15 | |
4 | 6 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 25 m | 39.16 | |
5 | 42 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 39.37 | |
6 | 17 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | 40.65 | |
7 | 9 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 40.69 | |
8 | 66 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 40.96 | |
9 | 98 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 42.06 | |
10 | 49 | Mattson Victor Ploug | 2011 | LYNGBY | 1179AA | 25 m | 42.16 | |
11 | 38 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 43.13 | |
12 | 29 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | 44.89 | |
13 | 28 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | 45.81 | |
14 | 93 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | 46.06 | |
15 | 119 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 47.41 | |
16 | 60 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 48.07 | |
17 | 41 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | 48.19 | |
18 | 143 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 48.74 | |
19 | 95 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 50.44 | |
20 | 10 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 51.57 | |
21 | 25 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 51.69 | |
22 | 61 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 52.00 | |
23 | 96 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 52.89 | |
24 | 121 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 53.34 | |
25 | 45 | Enache Rares | 2010 | LYNGBY | 1031AC | 25 m | 54.51 | |
26 | 44 | Elgaard Mikkel Skou | 2010 | LYNGBY | 1021AC | 25 m | 57.07 | |
27 | 92 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 57.44 | |
28 | 105 | Riis Magnus | 2009 | AIF | 0939AF | 25 m | 58.32 | |
29 | 26 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | 58.74 | |
30 | 71 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 1:03.27 | |
31 | 39 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | 1:05.33 | |
32 | 109 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 1:06.04 | |
33 | 136 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | 1:19.80 | |
34 | 18 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | ||
35 | 137 | Turan Erez | 2010 | VEST | 1093AD | 25 m | ||
36 | 138 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | ||
37 | 140 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | ||
38 | 141 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
39 | 142 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | ||
40 | 144 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | ||
41 | 145 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | ||
42 | 157 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 25 m | |||
43 | 161 | Eriksen Mathias | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
44 | 162 | Dridi Elias | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | |||
45 | 166 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
46 | 158 | Hartmann Mortensen Julius | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 9, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 50.30 | |
2 | 89 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 57.38 | |
3 | 58 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 1:01.32 | |
4 | 128 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 10, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 44.19 | |
2 | 56 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 52.07 | |
3 | 17 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | 53.79 | |
4 | 129 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 55.23 | |
5 | 9 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | 57.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:41.87 | |
2 | 3 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 25 m | 1:42.77 | |
3 | 4 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 1:43.07 | |
4 | 69 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:43.34 | |
5 | 8 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | 1:46.07 | |
6 | 68 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:57.98 | |
7 | 67 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 1:59.31 | |
8 | 106 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 2:04.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 1:30.62 | |
2 | 64 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:32.64 | |
3 | 130 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 50 m | 1:51.34 | |
4 | 61 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:54.02 | |
5 | 107 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 1:54.18 | |
6 | 6 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 25 m | 1:56.78 | |
7 | 96 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 2:09.54 | |
8 | 92 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 2:15.94 | |
9 | 91 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 2:29.65 | |
10 | 93 | Leang Marco | 2009 | GSK | 0911BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 50 m | 1:48.79 | |
2 | 30 | Feldt-Sørensen Cirkeline | 2010 | LYNGBY | 1042AC | 25 m | 2:02.08 | |
3 | 97 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 2:02.56 | |
4 | 72 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 2:02.93 | |
5 | 7 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 2:09.84 | |
6 | 58 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 2:17.47 | |
7 | 21 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | ||
8 | 104 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 1:49.88 | |
2 | 66 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 2:01.83 | |
3 | 143 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 2:38.03 | |
4 | 105 | Riis Magnus | 2009 | AIF | 0939AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 15, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:38.96 | |
2 | 69 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:43.96 | |
3 | 72 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:52.90 | |
4 | 2 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 1:56.33 | |
5 | 59 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 2:02.42 | |
6 | 89 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 2:03.01 | |
7 | 70 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 2:11.82 | |
8 | 55 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | 2:12.51 | |
9 | 79 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 2:45.17 | |
10 | 19 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | ||
11 | 20 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | ||
12 | 81 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | ||
13 | 88 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 16, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:37.47 | |
2 | 66 | Mortensen Mathias B | 2008 | HVIDOVRE | 0807AA | 25 m | 1:39.81 | |
3 | 131 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:48.52 | |
4 | 60 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 1:55.56 | |
5 | 56 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:58.46 | |
6 | 71 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 2:03.39 | |
7 | 57 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 2:08.09 | |
8 | 61 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 2:11.86 | |
9 | 98 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 2:11.92 | |
10 | 95 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 2:31.03 | |
11 | 17 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | ||
12 | 18 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | ||
13 | 162 | Dridi Elias | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 17, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 24 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | 30.68 | |
2 | 23 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 32.73 | |
3 | 94 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 1:32.76 | |
4 | 62 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | ||
5 | 87 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 18, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 25 m | 19.09 | |
2 | 61 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 35.78 | |
3 | 6 | Vedtofte Frederik | 2009 | SOLRØD | 0937AB | 25 m | ||
4 | 18 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 19, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 22.56 | |
2 | 82 | Bødiker Karla | 2012 | GSK | 1276AB | 25 m | 27.04 | |
3 | 1 | Mantzouri Amalia | 2010 | SOLRØD | 1064AH | 25 m | ||
4 | 12 | Li Anna Sofie | 2010 | SOLRØD | 1052AJ | 25 m | ||
5 | 13 | Milling Carla | 2011 | SOLRØD | 1120AD | 25 m | ||
6 | 15 | Mahs Laura | 2011 | SOLRØD | 1122AD | 25 m | ||
7 | 150 | Eriksen Ida | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
8 | 153 | Hornuff Natasja | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
9 | 154 | Frederiksen Olivia | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
10 | 155 | Olsen Aleksandra Isabella | 2011 | HVIDOVRE | 25 m | |||
11 | 156 | Broch Isabella Rosenfeldt Mørch | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
12 | 163 | Harding Caroline | 2011 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 20, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Nielsen Filip | 2010 | AIF | 1057AB | 25 m | 21.30 | |
2 | 99 | Rasmussen Louie Brammer | 2011 | GSK | 1139AC | 25 m | 25.09 | |
3 | 80 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | 27.33 | |
4 | 84 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | 27.43 | |
5 | 86 | Sørensen Tobias Evald | 2011 | GSK | 1141AC | 25 m | 36.52 | |
6 | 78 | Bech Alexander | 2011 | GSK | 1135AC | 25 m | 38.62 | |
7 | 14 | Hapiach-Skovmand Jacob | 2010 | SOLRØD | 1081AF | 25 m | ||
8 | 16 | Nielsen Victor | 2011 | SOLRØD | 1161AC | 25 m | ||
9 | 110 | Larsen Storm | 2012 | AIF | 1205AB | 25 m | ||
10 | 151 | Rasmussen Jacob Lund | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
11 | 152 | Larsen Malthe | 2012 | HVIDOVRE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 94 | Rosenkrantz Nora | 2010 | GSK | 1018AD | 25 m | 49.11 | |
2 | 19 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | 51.83 | |
3 | 21 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SLAGELSE | 1018AA | 25 m | 52.44 | |
4 | 7 | Larse Isabella Hjortgaard | 2009 | SOLRØD | 0948AG | 25 m | 53.95 | |
5 | 70 | Harmens Vigga | 2010 | HVIDOVRE | 1062AA | 25 m | 54.38 | |
6 | 97 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | 57.36 | |
7 | 112 | Skovgren Annika | 2009 | VI39 | 0996BA | 25 m | 58.93 | |
8 | 58 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 59.28 | |
9 | 5 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 59.97 | |
10 | 20 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 1:00.63 | |
11 | 22 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | 1:02.57 | |
12 | 115 | Alptekin Havin | 2010 | VI39 | 1094AG | 25 m | 1:05.39 | |
13 | 120 | Kvalheim Sara | 2010 | VI39 | 1044AE | 25 m | 1:06.39 | |
14 | 104 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952AH | 25 m | 1:06.99 | |
15 | 87 | Øllgaard Vera Juel | 2011 | GSK | 1168AB | 25 m | 1:08.20 | |
16 | 88 | Christensen Victoria | 2011 | GSK | 1174AB | 25 m | 1:16.19 | |
17 | 139 | Kristoffersen Filippa | 2010 | VEST | 1002AJ | 25 m | ||
18 | 146 | Forsmark Sofie | 2010 | VEST | 1004AJ | 25 m | ||
19 | 147 | Vammen Thea Elisabeth | 2010 | VEST | 1010AJ | 25 m | ||
20 | 148 | Kristensen Sofie K. | 2010 | VEST | 1012AJ | 25 m | ||
21 | 149 | Bækmark Mille | 2008 | AIF | 0824al | 25 m | 45.07 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 50.39 | |
2 | 56 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 52.34 | |
3 | 71 | Engsig-Karup Adam | 2010 | HVIDOVRE | 1039AA | 25 m | 57.50 | |
4 | 105 | Riis Magnus | 2009 | AIF | 0939AF | 25 m | 59.07 | |
5 | 119 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035AE | 25 m | 59.21 | |
6 | 26 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | 59.69 | |
7 | 57 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 1:00.91 | |
8 | 121 | Hvid Valdemar | 2010 | VI39 | 1041AE | 25 m | 1:01.63 | |
9 | 10 | Skourup Oliver Thøsing | 2010 | SOLRØD | 1047AE | 25 m | 1:02.52 | |
10 | 95 | Nielsen Oscar G. Lopez | 2010 | GSK | 1039AD | 25 m | 1:02.58 | |
11 | 143 | Kobbernagel Noah | 2011 | VEST | 1147AA | 25 m | 1:02.84 | |
12 | 109 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | 1:12.63 | |
13 | 98 | Schou Victor | 2010 | GSK | 1077AB | 25 m | 1:38.59 | |
14 | 84 | Kure Nohr | 2011 | GSK | 1137AC | 25 m | ||
15 | 136 | Sirag Elias | 2011 | VEST | 1191AB | 25 m | ||
16 | 138 | Jensen Even Kirkegaard | 2009 | VEST | 0943BC | 25 m | ||
17 | 140 | Nielsen Jacob Bornhøft | 2010 | VEST | 1055AF | 25 m | ||
18 | 141 | Diaz-Hirsvang Liam | 2009 | VEST | 0939BC | 25 m | ||
19 | 142 | Tordrup Markus | 2010 | VEST | 1057AF | 25 m | ||
20 | 144 | Seneberg Noah | 2010 | VEST | 1059AF | 25 m | ||
21 | 145 | Nygaard Villum | 2011 | VEST | 1147AC | 25 m | ||
22 | 161 | Eriksen Mathias | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
23 | 162 | Dridi Elias | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | |||
24 | 166 | Demsitz Oliver | 2010 | HVIDOVRE | 25 m | |||
25 | 158 | Hartmann Mortensen Julius | 2007 | HVIDOVRE | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 23, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 50 m | 48.13 | |
2 | 65 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 51.62 | |
3 | 2 | Monberg Amalie Vogt | 2010 | SOLRØD | 1062AD | 25 m | 55.68 | |
4 | 40 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 25 m | 57.55 | |
5 | 62 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004AE | 25 m | 59.13 | |
6 | 20 | Sværke Sara Poulsgaard | 2009 | SLAGELSE | 0954AJ | 25 m | 1:00.82 | |
7 | 33 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 25 m | 1:01.42 | |
8 | 55 | Jacobsen Kaya Rømer | 2011 | HVIDOVRE | 1134AA | 25 m | 1:03.23 | |
9 | 89 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 1016AB | 25 m | 1:03.76 | |
10 | 36 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:04.77 | |
11 | 4 | Rønman Dicte | 2009 | SOLRØD | 0912BB | 25 m | 1:09.18 | |
12 | 108 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 1:12.01 | |
13 | 106 | Schultz Ingrid | 2010 | AIF | 1074AC | 25 m | 1:13.09 | |
14 | 23 | Pico Rosa | 2010 | SLAGELSE | 1038AA | 25 m | 1:15.22 | |
15 | 5 | Mahs Emma | 2009 | SOLRØD | 0944AG | 25 m | 1:24.81 | |
16 | 90 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 1:35.95 | |
17 | 22 | Thorgrimson Laura Keller | 2010 | SLAGELSE | 1088AE | 25 m | ||
18 | 24 | Pedersen Adrianna | 2009 | SLAGELSE | 0994AA | 25 m | ||
19 | 27 | Hartvigsen Amanda | 2010 | LYNGBY | 1094AE | 25 m | ||
20 | 31 | Elkjær Ella Holm | 2010 | LYNGBY | 1014AE | 25 m | ||
21 | 32 | Andersen Ella Lindum | 2010 | LYNGBY | 1026AG | 25 m | ||
22 | 34 | Teilmann Elvera | 2011 | LYNGBY | 1148AA | 25 m | ||
23 | 35 | Hartvigsen Emilia | 2010 | LYNGBY | 1084AE | 25 m | ||
24 | 46 | Sandgaard Rosa Marie | 2010 | LYNGBY | 1006AE | 25 m | ||
25 | 47 | Peick-Kristensen Silla | 2010 | LYNGBY | 1054AE | 25 m | ||
26 | 48 | Marthedal Sophia Arboe | 2010 | LYNGBY | 1074AE | 25 m | ||
27 | 81 | Frederiksen Isabella | 2011 | GSK | 1172AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Brockdorff Matti Lundin | 2010 | LYNGBY | 1011AB | 25 m | 55.28 | |
2 | 38 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 1:00.58 | |
3 | 60 | Usta Ozan Efe | 2010 | HVIDOVRE | 1075AA | 25 m | 1:00.63 | |
4 | 42 | Hald Mathias | 2009 | LYNGBY | 0977AC | 25 m | 1:01.63 | |
5 | 92 | Jensen Henry Karll | 2011 | GSK | 1157AA | 25 m | 1:01.63 | |
6 | 91 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | 1:02.04 | |
7 | 96 | Holmtoft Storm Bachman | 2010 | GSK | 1041AD | 25 m | 1:06.00 | |
8 | 61 | Raagefelt Storm | 2011 | HVIDOVRE | 1137AA | 25 m | 1:08.40 | |
9 | 26 | Attrup Asger Mørk | 2010 | SLAGELSE | 1083AB | 25 m | 1:11.18 | |
10 | 25 | Kristiansen Asbjørn | 2010 | SLAGELSE | 1023AD | 25 m | 1:18.49 | |
11 | 17 | Nielsen Louis | 2008 | SLAGELSE | 0859AN | 25 m | ||
12 | 18 | Denholt Jeppe | 2010 | SLAGELSE | 1061AF | 25 m | ||
13 | 28 | Lorentzen Axel Bundgaard | 2010 | LYNGBY | 1061AC | 25 m | ||
14 | 29 | Johnsen Bastian | 2010 | LYNGBY | 1071AC | 25 m | ||
15 | 39 | Theuma Louie L. | 2011 | LYNGBY | 1169AA | 25 m | ||
16 | 41 | Silfen-Jensen Marvin | 2010 | LYNGBY | 1051AC | 25 m | ||
17 | 49 | Mattson Victor Ploug | 2011 | LYNGBY | 1179AA | 25 m | ||
18 | 80 | Nygaard Benjamin | 2010 | GSK | 1035AF | 25 m | ||
19 | 109 | Kepser Noah | 2010 | AIF | 1031AE | 25 m | ||
20 | 137 | Turan Erez | 2010 | VEST | 1093AD | 25 m | ||
21 | 157 | Hansen Christian | 2009 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Larsen Mikkeline | 2009 | HVIDOVRE | 0976AA | 25 m | 1:26.25 | |
2 | 69 | Petersen Alberte F | 2010 | HVIDOVRE | 1036AA | 25 m | 1:30.77 | |
3 | 40 | Arnesen Maria Holstein | 2010 | LYNGBY | 1032AC | 50 m | 1:32.97 | |
4 | 72 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:34.17 | |
5 | 36 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 50 m | 1:36.64 | |
6 | 128 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088AA | 25 m | 1:43.20 | |
7 | 33 | Fenger Ellen | 2009 | LYNGBY | 0992AF | 50 m | 1:49.26 | |
8 | 59 | Rosenquist Melissa | 2009 | HVIDOVRE | 0908AA | 25 m | 1:53.16 | |
9 | 108 | Kofoed Sofie Nygaard | 2010 | AIF | 1062AF | 25 m | 2:10.66 | |
10 | 79 | Thomsen Carmen Grønkjær | 2011 | GSK | 1170AB | 25 m | 2:25.99 | |
11 | 19 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SLAGELSE | 0976AH | 25 m | ||
12 | 124 | Vinge-Maigaard Flora | 2011 | VI39 | 1140AD | 25 m | ||
13 | 125 | Grydgaard Frida | 2011 | VI39 | 1142AD | 25 m | ||
14 | 126 | Jeilman Liva Karnov | 2010 | VI39 | 1062AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:20.21 | |
2 | 130 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:34.60 | |
3 | 56 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131AA | 25 m | 1:38.27 | |
4 | 131 | Grydgaard Kalle | 2009 | VI39 | 0903AC | 25 m | 1:43.82 | |
5 | 57 | Helleberg Magnus | 2009 | HVIDOVRE | 0915AB | 25 m | 1:52.08 | |
6 | 129 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:54.67 | |
7 | 116 | Larsen Jonas Schmidt | 2009 | VI39 | 0971BA | 25 m | 1:57.09 | |
8 | 122 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175AC | 25 m | ||
9 | 123 | Larsen Emil | 2012 | VI39 | 1263AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 90 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 1006AB | 25 m | 3:37.64 | |
2 | 3 | Milling Caroline | 2009 | SOLRØD | 0906AE | 50 m | 3:58.69 | |
3 | 67 | Simonsen Emma | 2009 | HVIDOVRE | 0996AA | 25 m | 4:08.70 | |
4 | 58 | Nunez Malea Rosa A | 2010 | HVIDOVRE | 1072AA | 25 m | 4:12.01 | |
5 | 8 | Haack Monique | 2009 | SOLRØD | 0928AD | 25 m | ||
6 | 68 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | ||
7 | 97 | Bødiker Thilde | 2009 | GSK | 0924AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961AA | 50 m | 3:10.06 | |
2 | 11 | Opperfeldt Oscaar | 2008 | SOLRØD | 0851AH | 25 m | 3:41.40 | |
3 | 9 | Nielsen Nick | 2008 | SOLRØD | 0861AH | 25 m | ||
4 | 91 | Zornhagen Florian Westarp | 2009 | GSK | 0903AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 29, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Hvidovre Damer | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 2:40.04 | ||
2 | 53 | Lyngby Piger 1 | 2009 | LYNGBY | 25 m | 2:45.49 | ||
3 | 102 | Kanelsnegle | 2009 | GSK | 25 m | 2:50.86 | ||
4 | 76 | Hvidovre K4 - Fri Piger | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 3:06.96 | ||
5 | 51 | Lyngby Piger 2 | 2009 | LYNGBY | 25 m | 3:14.51 | ||
6 | 134 | Havfruer | 2009 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |
Løb 30, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 74 | Hvidovre K4 - Fri Drenge 1 | 2009 | HVIDOVRE | 25 m | 2:39.00 | ||
2 | 103 | Brownies | 2009 | GSK | 25 m | 3:08.93 | ||
3 | 50 | Lyngby Drenge 1 | 2008 | LYNGBY | 25 m | |||
4 | 54 | Lyngby Drenge 2 | 2010 | LYNGBY | 25 m | |||
5 | 132 | Minikrigere | 2010 | VI39 | 25 m | |||
6 | 133 | Minisoldater | 2009 | VI39 | 25 m | |||
7 | 160 | Hvidovre K4 - Fri Drenge 2 | 2008 | HVIDOVRE | 25 m | 3:13.00 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 27 september 2019 |
Licens til Hvidovre Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 17:08 |